SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prasa do nóg, krzywa? Czy to normalne?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
Witam,

Prasę (MS-A102) kupiłem ok pół roku temu, nie ćwiczę często, więc pomyślałem sobie, ze odpuszczę temat. Jednak ćwiczyć trochę źle, bo prasa wydaje się być krzywa (w sumie jest krzywa).



Najlepiej widać to na obrazku, gdzie element 1 w stosunku do elementu 2 w rzucie z przodu wygląda właśnie jak narysowałem czerwonymi kreskami. Wygląda jakby tulejka przez którą przechodzi śruba była krzywo przyspawana, przez co całość po zmontowaniu i wsunięciu do ławki "zjeżdża" w lewo. Czy tak jest w większości pras?

Prasa nie jest uszkodzona mechanicznie, bo więcej niż 90 kg nie zakładałem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Pewnie masz jakąś wadliwą, też mam taką prasę i jest prosta. Raczej po pół roku nikt ci reklamacji nie uzna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Yo, też mam krzywą, dużo to nie przeszkadza, gorzej z krzywymi stojakami (stabilność) co więcej chcę wymienić obecny zestaw na nowe semi pro bo uwazam że się sprawdził, a nowa linia home jest super poprawiona, czekam co zrobią w semi pro. Marbo jakoś nie chce pokazac co ma w zanadrzu, a note 4 tuż za rogiem, przedsprzedaż kusi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
mariusz1983, no wiem, za późno się z tym ocknąłem, ale nie myślałem o reklamacji, tylko kupnie nowej. Jednak zastanawiam się czy nie dostanę drugiej takiej samej. No oczywiście później można reklamować. Bo jak widać wyjątkiem nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
ratm1 szczerze powiedziawszy trochę mnie to dziwi, gdyż w swoim gymie mam sporo sprzętu od Marbo i nigdy nie miałem takich problemów wszystko było zawsze dobrze spasowane i proste, chyba jestem szczęściarzem bo jak poczytać forum to faktycznie sporo jest opinii o różnych niedoróbkach. W ofercie konkurencyjnej firmy widziałem fajną prasę która pasowałaby do ławki Marbo, jednak jest ona ponad 2 razy droższa a pewności, że będzie prosta też nie ma bo na temat tej firmy także są różne opinie. Elesdi ja biorę LG G3

Zmieniony przez - mariusz1983 w dniu 2014-10-01 10:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Panowie, wszędzie mogą się pojawić błędy - pracują u nas tylko ludzie, którzy czasem są omylni.

Przez ostatni rok jeszcze bardziej poprawiliśmy jakość, o czym świadczy ilość klientów zagranicznych i cały czas nad nią pracujemy aby sprzęt był numer 1 w Polsce.

Co do prasy - takie rzeczy trzeba zgłaszać od razu po zakupie, wtedy możemy uruchomić procedurę reklamacyjną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stojaki

Następny temat

Wybór gryfów

WHEY premium