SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pranie ochraniaczy do K1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 699
Cześc. Posiadam takowe ochraniacze https://sportmasters.pl/ochraniacze-piszczeli-i-stopy-masters-ns-3-p1055
Przydałoby się w jakiś sposób oczyścić, myślicie, że lekkie wypranie w rękach jakoś im nie zaszkodzi? Bo jakoś wyczyścić je trzeba ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Mam bliźniaczy model, tyle że ze skóry naturalnej. Jedynie pranie jakie przechodzą to na mojej nodze w trakcie treningu. Poza tym po każdym treningu wietrzenie i co jakiś czas zostawian je na noc na balkonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 699
SzK
Mam bliźniaczy model, tyle że ze skóry naturalnej. Jedynie pranie jakie przechodzą to na mojej nodze w trakcie treningu. Poza tym po każdym treningu wietrzenie i co jakiś czas zostawian je na noc na balkonie.

Też je wietrzę/suszę po treningu, ale nie ukrywam, że trochę śmierdzą ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Możesz użyć nasączanych ściereczek ale bez mocnego stężenia chemikaliów.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45681
nalej octu spirytusowego do butelki ze zraszaczem (jak plyn do mycia okien) i popryskaj wnetrze, wystaw na wietrzenie i bedzie ok
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Też tak można, aczkolwiek ja bym użył jakiegoś octu typu jabłko itp. mnie osobiście zapach spirytusu by odrzucał na treningu

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Ja ochraniacze po treningu spryskuje plynem antybakteryjnym. Do rekawic wkladam takie "saszetki"

https://www.fightco.de/equipment-c45/handschuhe-c1/boxhandschuhe-c11/boxhandschuh-duftreiniger-gelb-p1006/s3469?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=no-stink-boxing-glove-deodoriser&utm_campaign=product+listing+ads&gclid=EAIaIQobChMIsce68euc1wIVEzobCh24OAzTEAQYAiABEgJkX_D_BwE

i mam problem z glowy :)


Zmieniony przez - Masonski poganiacz bydla w dniu 01.11.2017 08:23:58

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Conor McGregor

Wiecej