SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pranie koszulki

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , posiadam koszulkę Inzer Phenom , założyłem ją kilka razy i niezbyt przyjemnie pachnie . Czy mogę ją wyprać i jak tak to w czym i jakiej temperaturze . Z góry dzięki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Koszulek si enie pierze moga szwy parciec a przy wysokich twoich ciezarach moze peknąć - lepiej tego ni rob - tylko wietrz po zawodach jak lekko ci przejdzie potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7776
Jest specjalny płyn! ale myślę,że możesz ja wyprać w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła lub płynu do prania , wypłukać i rozwiesić by ( nie wirować i nie wykręcać)
Rozwiesić , sama wyschnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście sog . A czy może się rozciągnąć lub coś w tym stylu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7776
Po praniu? raczej nie! Koszulka po trenowaniu sie rozciąga dlatego zawodnicy uzywają nowych na start! ale z mojego doświadczenia wynika iz po praniu jak jeans sie troszke kurczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Linos wrzuć ja do miski z zimna wodą i delikatnem płynem do bawełny itp. Możesz ją troszkę przepłukać a potem niech sobie posiedzi w tej misce kilka godzin. Po takiej kuracji ładnie pachnie i troszkę się kurczy(wraca do oryginalnych rozmiarów). Szczególnie na start polecam ten sposób jeśli koszulka nam się już trochę od treningów wyciągnęła.

PS: Po wyciągnięciu rozwieś ją na jakiejś suszarce i niech się suszy. Nie wystawiaj na słońce!

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-05-15 22:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przypadkiem nie trzeba później pozostawić koszulki w wodzie bez płynu ? (wypłukać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Moja kisi się razem z wodą i płynem Oczywiśćie możesz zrobić tak jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
jeśli chodzi o Titana, to mi dwie koszulki właśnie pękły po praniu w cieplejszej wodzie , z drugiej strony były już trochę zużyte ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja wrzucam do michy z ZIMNĄ wodą

PS: Pękły po praniu po praniu czy po praniu na treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
F6 nie są niestety za bardzo wytrzymałe ;/ chociaż, ja osobiście uważam ją za najlepszą, najpewniejszą koszulę do wyciskania.
Koszule poszły w szwach :( na treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja wyciskałem w dwóch F6stkach i dawały radę Również zgadzam się, że w miarę łatwo jest je technicznie opanować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Akademickie Mistorzstwa Śląska w WL

Następny temat

grrubas - post konsultacyjny

Wiecej