SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pralka i estro za wysokie potrzebne pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego, mozesz zrobic badania, ale troche kosztow: samolot w sobote z Eindhoven do Gdanska, w niedziele rano badania w Elblagu (mzna poszukac blizej) i ogarnac jakis transport do Gdanska na samolot powrotny o 10:25. Ew. pokombinowac z wyjazdem piatek-niedziela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
O to chodzi ze w soboty też pracuję tylko niedzielę mam wolne i tak jeszcze 4-5 tygodni a za 7 jestem w pl
Dlatego kombinuje jak to bez badań zrobić mogę. Teoretycznie rzecz biorąc jeśli będę brał exe co 2 strzal estrogenu powinien podskoczyć dobrze kombinuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
NL Boy
Teoretycznie rzecz biorąc jeśli będę brał exe co 2 strzal estrogenu powinien podskoczyć dobrze kombinuje ?


Exe zbija estro to czemu miałoby podskoczyć ?


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-05-30 12:52:57

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
Aktualnie jem pół exe do każdego strzała mam wrażenie że zaczynają mnie stawy boleć a gdzieś wyczytałem że niski poziom estro może negatywnie wpływać na stawy a niestety nie mogę zrobić aktualnie badań zastanawiam się czy jak bym jadł exe powiedzmy co drugi strzal to wtedy estrogenu by wzrósł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy cykl masowy

Następny temat

Pierwszy prop

WHEY premium