SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pralka i estro za wysokie potrzebne pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Czy odczuwasz jakieś negatywne skutki podwyższonego estro czy zrobiłeś badanie z ciekawości? Pytam bo sam biorę podobne dawki testa z tym że moj cykl trwa o wiele dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
Dzięki chłopaki za odpowiedźi.

Zrobię tak jak mówicie.

Jeśli miał bym jeszcze jakieś pytania zakładać nowy temat ? Czy w tym już moge pisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
Jedyne skutki jakie zauważam to strasznie zalana gębą nawet przy większym obwodzie pasa nie miałem tak ,,okrągłej '' twarzy

Cekawosc też ale nie mieszkam w pl więc nie jest tak łatwo zrobić badania dlatego będąc w ojczyźnie korzyskamy z okazji

Zwłaszcza że w pl grosze to kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
kosta83
Na prolaktyne daj cabaser pół tabsa i za 10 dni drugie pół. Na estradiol symex pół absa co drugi dzień aż zjesz 3 tabletki a potem pół tabletki do każdej iniekcji


Nie zjedzie z taką dawką symexu e2 do <0,1? :D

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Wszystko pisz w tym temacie swoim.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Mastornxl
kosta83
Na prolaktyne daj cabaser pół tabsa i za 10 dni drugie pół. Na estradiol symex pół absa co drugi dzień aż zjesz 3 tabletki a potem pół tabletki do każdej iniekcji


Nie zjedzie z taką dawką symexu e2 do <0,1? :D



najniżej wg labów do 5 poniżej nie badają -)
dawkowania podajemy plus minus jak się sprawdza u większości ,wiadomo podstawa to sprawdzać to badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15718 Napisanych postów 17792 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195099
Mastornxl
kosta83
Na prolaktyne daj cabaser pół tabsa i za 10 dni drugie pół. Na estradiol symex pół absa co drugi dzień aż zjesz 3 tabletki a potem pół tabletki do każdej iniekcji


Nie zjedzie z taką dawką symexu e2 do <0,1? :D


Dla mnie taka dawka była by ok. Lodzianin zaproponował dużo większą. Każdy różnie reaguje dlatego uważam żeby spróbować od mniejszej dawki i ewentualnie zwiększyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Również jestem takiego zdania. Wolę niech powoli ale stabilnie hormon spada, niż nagle bomba i leci na łeb. Należy pamiętać, że tak samo jak h**owo człowiek się czuje jak hormon w góre i tak samo jak nagle go obniżamy. Lepiej powoli zbijać, pośpiechu nie ma leki mocne w końcu zjedzie do poziomu który komuś pasuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
Dobra panowie mam pytanko.
Siedzę za granicą tak ze badaniami lipa ale ostatnio zacząłem odczuwać bark a później drugi a 2 dni temu staw biodrowy . Do każdego strzała czyli co 5 dni biorę pół pigułkę exe i co 10 dni cabuser też połówkę ( skorygujcie czy dobrze to robię )
I teraz pytanie :
1. Czy te bóle mogę odczuwać od zbyt niskiego estrogenu?
2. Czyou moge exe brać powiedzmy co 2 strzal zeby estro sobie lekko podskoczylo

Zdaje sobie sprawę że bez badan to ciężko powiedzieć ale dopiero w połowie lipca jestem w pl i wtedy zrobię badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
Wypowie sie ktoś? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy cykl masowy

WHEY premium