SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w zakładzie a suplementacja..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Witam, wracam do siłowni i mam prośbe o pomoc w rozlozeniu początkowej "suplementacji"
suple jakie posiadam to
CM3 TREC
Whey Protein Complex 100% Olimp
ArgiPower 1500Mega Caps Olimp
BCAA 1100Mega Caps Olimp
nie zamierzam ćwiczyc i trenowac jak kulturysta bardziej z pasji i tego ze brakowalo mi zbyt silowni i chce do tego wrocic i robic do dla siebie i dla wlasnego wygladu ktory chce poprawić.
Problem w tym ze pracuje w zakladzie w ktorym nie moge wnosic sobie wlasnego posilku ani supli.. Dlatego ustawiłem sobie to tak ze rano wypijam porcje bialka, do tego 3 caps cm3 1 caps bcaa, w pracy co jest to musze zjesc, najczesciej jakas zupa i wedlina w plasterkach badz kielbasa, po pracy posilek np kurczak z ryzem filet z piersi kurczaka pieczony w mikrofali bez tluszczu z ryzem, po godzinie od posilku 2 caps argipower i cm3, po treningu 1 caps cm3 1 caps argipower i ok pol godziny po treningu porcja bialka i ok 20km na rowerze, pewnie zle to rozlozylem dlatego prosze o jakas pomoc jak polaczyc pasje do roweru z pasja do silowni i kiedy moge sie przejechac rowerem ok 30 40minut srednim tempem, dolacze zdj jesli to w czyms pomoze nie chce zalac sie tluszczem bardziej zalezy mi na zdobyciu dawnej formy i czystym fajnym miesniu :) pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Takim odżywianiem to Ty daleko nie zajedziesz . Rano żaden szejk a porządny posiłek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Problem w tym ze nie mam zbytnio o 4 rano apetytu ale postaram sie cos zjesc, obiad jest juz normalny po pracy i kolacja tez tylko problem jest z ranem i czasem do 14tej w zakladzie, jesli juz to moge ewentualnie wziąć bcaa cm3 albo argipower i w pracy popic herbata na szybko na przerwie jesli bedzie taka potrzeba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
To do pracy zabierz odżywkę / batona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok rozumiem, a jakbys proponowal rozlozyc w moim przypadku tą suplementacje co i kiedy i jak polaczyc rower i silownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
1 kaps cm3 i 1 kaps Bcaa to nic Ci nie da
Kreatyna 5-10 g dziennie . Bcaa 1g/ 10 kg masy przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
ok a kreatyna ok obiadu przed treningiem po ?
i sprawa białka do uzupelnienia brakow w diecie i roweru, białko wziąć po treningu zeby miesnie dostaly to czego im brak po treningu czy wtedy bialko pojdzie na wykorzystanie energi na rower? oczywiscie nie bede pilowal na meridzie ile sie da tylko jezdzil srednim tempem ok 20km/h jako forma aerobow jesli to tak mozna nazwac dystansy ok 20km w dni nietreningowe zrobie sobie ok 20minut worek i wtedy moge zrobic dluzszy wyjazd tylko nie wiem jak to polaczyc w dni treningowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Zacznij sobie od podstaw czyli dieta . Wylicz zapotrzebowanie , dobierz odpowiedni rozkład makro i zrób jadłospis . Wtedy dopiero możesz myśleć o uzupełnieniu odżywka białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok diety jako tako rozpisanej co do grama nie mam rozpisanej bo przy mojej pracy i trybie zycia nie sposób to rozpisac niestety jedynie posilki mniej wiecej i ile dziennie tluszczu w posilkach wegli bialka itd, jednak chodzi mi najbardziej o to czy moge po kazdym treningu zrobic ok 20km rowerem srednim tempem i czy po treningu na silowni brac jakas odzywke czy odpoczac i dopiero po powrocie z roweru wziac cos i pozniej kolacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
W jakim celu ten rower ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
głownie jezdze z pasji, celem mozna nazwac zdobywanie kondycji i bycie w "formie" przy jednoczesnym utrzymywaniu suchego miesnia bo nie chce cwiczyc na silowni juz w celu kulturystyki tylko sam dla siebie zeby po prostu miec rozbudowane nogi plecy itd :) i glownie nogi sa moim priorytetem ale nie biore jazdy na rowerze jako trening nog:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANIMAL INSTINCT x JUNKIE PSYCHO x NOT4PUSSY

WHEY premium