SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca przy biurku a BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
Cześć

Obserwuję Forum od dosyć dawna, ułożyłem sobie dzięki Wam dietę oraz trening.

Aktualnie moim celem jest "maso-rzeźba" lub jak kto woli rekompozycja.

Od 1 czerwca zbiłem z 90 kg do 82 kg (przy 182 cm wzrostu) tracąc 6 cm z pasa, a notując wzrosty w bicku i klacie.

Przechodząc do meritum. Mam pracę typowo biurową - cały dzień stukam w klawiaturę. Co sądzicie o popijaniu w ciągu dnia BCAA? Boję się, że duży wysiłek fizyczny przy przypisaniu maili, przyczyni się do katabolizmu i cała praca na siłce pójdzie na marne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pisanie maili to napewno nie duzy wysilek fizyczny..bcaa uzywaj tylko przed/w trakcie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
No cóż. Tak się może wydawać, znam swój organizm i po całym dniu pracy widzę ewidentne spadki, więc może jednak te BCAA nie jest złym pomysłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale spadki czego po calym dniu?bo napewno nie miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Bett87
No cóż. Tak się może wydawać, znam swój organizm i po całym dniu pracy widzę ewidentne spadki, więc może jednak te BCAA nie jest złym pomysłem?




odpusc je sobie, nic Ci to nie da

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
kamilplnk
Ale spadki czego po calym dniu?bo napewno nie miesni

No mięśni, widzę to po obwodach jak mierzę rano i wieczorem... Nie ukrywam że trochę mnie to dołuje.

To jak nie BCAA może doradzicie coś innego? Kreta albo jakiś cięższy kaliber "odżywek"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
chyba zapomniales ze do obwodow wliczasz jeszcze oprocz miesnia chociazby wode podskorna. poza tym kto normalny mierzy sie 2x dziennie codziennie? zadne miesnie Ci nie leca. uwierz i przestan sobie tym zawracac glowe tylko trenuj ciezko.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
stojeden
chyba zapomniales ze do obwodow wliczasz jeszcze oprocz miesnia chociazby wode podskorna. poza tym kto normalny mierzy sie 2x dziennie codziennie? zadne miesnie Ci nie leca. uwierz i przestan sobie tym zawracac glowe tylko trenuj ciezko.

A ile jest prawidłowo? Ze 3-4 razy byłoby ok, czy za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
troll ziomy, ale fajny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
idź zjeść parę pączków, o których wspominasz w drugim swoim elokwentnym wątku i na pewno miesni nie spalisz https://www.sfd.pl/Pączki_jako_forma_ładowania_przed_treningiem-t1153386.html
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odpowiedni dobór białka do diety

Następny temat

Suplementacja na mase 71kg

WHEY premium