SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca 4 na 4 a trening

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 323
Witam pracuje na zmiany 4 dni ide do pracy 4 dni mam wolne. Pracuje po 12 h dziennie jest to praca fizyczna na fabryce , także się troche nadzwigam. Wstaje o 4 rano w domu jestem o 7 wieczorem . Chodze na silownie pn,wt,czw,pt, lecz jest to dość wyczerpujące i meczace jestem ciagle zmeczony i chciialbym zmienić swoje dni treningowe na taki sposób ze pierwszy dzień treningu to będzie mój ostatni dzień pracujacy później 3 dni treningowe w te 4 dni wolnego. Wygladaloby to mniej więcej nastepujaca np pn,wt,sr, - praca czwartek- ostatni dzień pracy 1 dzień treningu ( piątek- 1 dzień wolny 2 dzień treningu, niedziela, poniedziałek 3 i 4 dzień treningu ) , chodzi o to czy taki system bylby dobry, bylbym wypoczęty i czy bylyby efekty. przykładowo kazda partia z tygodni na tydzień przesuwalalby mi się o 1 dzień jakbym np w piątek cwiczyl klatke i triceps to na drugi tydzień cwiczylbym to samo w sobote. Czy nie będzie miało to zadnego wpływu na efekty. ? Proszę o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
Ćwiczony mięsień też możesz stymulować, jeśli chodzi o jego regeneracje poprzez intensywność treningu,jeśli masz tydzień gdzie dana partia ma dzień więcej odpoczynku to tydzień wcześniej zrób więcej serii ew. dodaj jakieś ćwiczenie na koniec treningu(takie na dobicie),by mięsień potrzebował więcej regeneracji,po mocniejszym treningu.
Bierzesz jakieś aminokwasy ?

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 323
nie biore wlasnie zadnych aminokwasow ale w przyszlym tygodniu mam zamiar zakupic. czyli rozumiem ze taki plan nie bedzie mial zbyt duzego wplywu na efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
może wrzuć twój plan tutaj, chodzi o dokładne rozpisanie co robisz jak łaczysz partie
ćwiczysz FBW czy SPLIT ?


Zmieniony przez - Rinzler w dniu 2017-07-12 21:58:55

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 323
Trening 1 (nogi i brzuch)
Trening 2 (klatka,barki)
Trening 3 ( plecy,brzuch)
Trening 4 ( Biceps, triceps)

jestem aktualnie w trakcie robienia rzeźby, dieta jest do tego kreatyna, i bialko i zakupie jeszcze bcaa. waze 87 kg troche za dużo na masie poszlo w brzuch wiec teraz chce trosze wyrzezbic


Zmieniony przez - Bostonczyk w dniu 2017-07-12 22:04:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Predyspozycje do sprintu

Następny temat

Gdzie na gokarty w Warszawie ?

WHEY premium