SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próba pogodzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Kurde trenuje intensywnie zapasy a jednoczesnie chcialbym
zyskac na masie ramion. Ostatnio utrzymuja sie na poziomie
ok. 41-40cm bez napompowania przy wadze 94-99kg (aktualnie
96) niezaleznie od tego czy je trenuje czy
nie. Czy ktos zna program który mógłby
pomóc na rozwoj obwodów ciagle obciazanych miesni?
Interesuje mnie 2x na tydzien mój aktualny program
wyglada nastepujaco
czwartek
2 serie drazka na/podchwytem obie na prawie max naprzemiennie z dwiema seriami poreczy (mysle
aby dorzucic sciaganie linki na triceps)
niedziela rano lub sobota wieczór (zalezy jak sie wyrobie)
0. Łydki
1Ławka 1 seria max. 8-12powtórzen
2.wioslowanie j.w.
3.zza karku wyciskanie j.w.
4.biceps sztanga w uchwycie = szerokosci barków j.w.

Interesuje mnie jedynie zmiana treningu na ramiona reszta
idzie bez zarzutu moge robic wiecej ale nie duzo wiecej
poniewaz przeszkadzaloby mi to w treningu zapasów.
Co do wyników - patrz mój profil (zeby ulatwic liczenie
z dat bo widze ze niektorzy sie tu myla urodzilem sie
w kwietniu 83r. co oznacza ze mam 18lat i prawie 4 miesiace.

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje z góry za odpowiedzi!!!
Tymbardziej jest to pilne gdyz w pazdzierniku zaczynam cykl i chcialbym zeby rozwoj masy szedl w parze z obwodem ramion.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie, że powinieneś wykonywać góra 6 powtórzeń w serii i to z maksymalnym obciążeniem, przy czym na biceps nie rób więcej niż 6 serii najwyzej raz w tygodniu. Po co ci podciąganie na drążku? Robi się typowo masowe ćwiczenia jak ugonanie przedramion ze sztangą i naprzemienne uginanie przedramion z ciężkimi sztangielkami na ławeczce. Ćwicząc plecy staraj się jak najmniej angażować biceps trzymając sztange nachwytem. Mam wrażenie, że nie zaszkodziłoby ci nawet gdybys ćwiczył mniej niz raz w tygodniu, jest u nas na siłowni jeden facet, ćwiczy raz na półtora tygodnia a jest niesamowicie silny i przymasowany, mimo, że to jeszcze młody chłopak. Jest co prawda trochę zalany, ale tobie to chyba nie będzie grozić.

Nobody can stop Juggernaut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
nie wiem, czy będziesz mógł prawidłowo rozwiązać ten problem... Piszesz, że ciągle przeciążasz ramiona, a to duży problem Twoim problemem jest brak czasu, w którym mógłbyś zregenerować swoje ramiona. Twe mięśnie non stop są w trakcie ćwiczeń, i nie mają czasu na odpoczynek. Postaraj się troszkę zwolnić tempo, jakaś przerwa w uprawianiu sportu, wyjazd na wakacje bez ćwiczeń. Po odpoczynku powinieneś uzyskać nowe przyrosty. Proponuje także zastosować Glutamine, gdyż ten suplement pomaga zregenerować organizm.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Dzieki Dyq - Czy ktos ma cos jeszcze do powiedzenia?

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM

OBAWIAM SIĘ ŻE DYQ ma RACJĘ

jednak nie poddawaj się wreszcie osiągniesz sukces i będziesz wielki no i przy okazji DOKOPIESZ WSZYSTKIM NA MACIE

POWODZENIA

POZDROWIENIA
SZAMAN

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Hmmm A może ktoś ma jakies doświadczenia
np. Praca fizyczna+siłownia = efekty?
Myśle, ze takie cos mogloby mi pomóc.
W kazdym razie dzieki chłopaki

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Gochan, mój brat ma taką sytuację. trochę zmieniło się gdy zastosował kreatynę i glutaminę, ale co efektów to nie mogę sie wypowiedzieć, ponieważ nie stosuje suplementów i odżywek rygorystycznie. Właśnie Jeden trójboista siłowy ma mu rozpisać trening i stosowanie suplementów, jak go dostanę, to podeślę Ci go. (to może trwać ok tygodnia)


Tak w nawiasie, rosną mu mięśnie, tylko że powoli Jak zaczął wysypiać się po pracy i obiedzie, trochę podskoczyły mu osiągi i wymiary

Zmieniony przez - dyq w dniu 2001-08-13 14:50:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym polecił, żę jeżeli ostro pracują Ci ramona podczas treningu walki - to nie trenuj ich podczas treningu siłowego - lub zmiejsz ilość cwiczen/serii.
Skoro sa przciazone - daj im odpoczac - efekty powinny byc zauwazalne. Jak tak zrobiłem ostano 1cm przez 6 tyg. Po prostu przestalem trenowac biceps/triceps. Zreszta te miesnie dostaja niele w kosci podczas cwicenia klatki/barkow/plecow.
Na www.cyberpump.com i hardgainer znajdziesz kilka art. udowadniajacych ze czesto bezposredni trening ramion nie jest potrzebny, jezeli odpowiednio ciezko trenuje sie pozostale, duze grupy miesniowe.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś tam odpisywałem dla kanta pszy jego zapytaniu co na biceps, możesz rzucić okiem. OgOlnie to nie zawiele ćwiczeń i nie wszystkie serie na maksa. kurcze co do wagi to faktycznie słaby ten bicepsik mam nadzieję, że uda Ci się z tym coś zrobić

BUTCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
No własnie! Wiele razy spotkalem sie z ludzmi ktorzy nie
wierzyli ze mam 41cm oceniali reke na conajmniej
43-44cm. Chcialbym zeby tyle miala.

Dzieki wszystkim!

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rob tylko 1 cwiczenie na biceps raz w tygodniu. np. po cwiczeniu plecow. wtedy dasz mu czas na odpoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam Twoj problem, bo mialem podobna sytuacje, jeno z boksem. Ale mimo wszystko robilem superciezki trening ramion, taki opierajacy sie w 30-40% na wymuszonych powtorzeniach...po 2 tygodniach lapy sie przystosowaly i rosly...to beda najciezsze 2 tygodnie, ale potem jak kogos na sparringu przydusisz to sie koles ze***...
Czasem naprawde warto isc na przekor rozsadkowi...ale i jesc musisz bardzo duzo, zeby miec paliwo...
"Bez bolu nie ma przyrostow", a bol ma rozne oblicza:) no i ma to do siebie, ze boli:)

pozdrawiam

Zawisza Czarny

"Staraj sie byc najlepszy, rob wiecej niz mozesz..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenuja zapasnicy albo judocy

Następny temat

Siłownia w domu

WHEY premium