SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poznań - Bjj, LL, zapasy czy sambo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o radę gdyż mam duży problem.
Od początku gdy zdecydowałem się studiować w Poznaniu myślałem o bjj, później po przeczytaniu na forum niektórych wypowiedzi nt. LL postanowiłem, że jednak to wybiore. Jednak od momentu gdy dowiedziałem sie o cenie jestem w kropce. Zastanawiałem się o kombinacji: 2 w tygodniu x LL+zapasy. Problem jest taki że wcześniej zapasów nie trenowałem i nie mam pojęcia czy trener ze względu na wiek zgodzi się mnie przyjąc. Jeśli maiłbym wybierać między pełnym bjj i ll, wybrałbym chyba to pierwsza.
Poradźcie coć- please!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Ja od ponad dwoch tygodni uczeszcza na LL i jestem zadowolony jak nic. Trafilem w to co najbardziej mi odpowiada.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Badu czy mozesz podac swoje GG... chcialbym pogadac z Toba o BJJ i LL... tez jestem z Poznania i mam zamiar sie zapsiac na jeden z tych stylow...

moje GG to 2127850

Pozdrawiam!
<.<.< "Kazda porazka jest nawozem sukcesu" >.>.>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli chodzi o zapasy w stylu wolnym to na pewno zostaniesz przyjęty. Ale są na tej samej sali co LL więc byłoby to troche dziwne jak raz przychodziłbyś na to a raz na to. Poza tym wiele elementów w obu tych stylach sie powtarza.

Eagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli chcesz to mozesz przyjsc popatrzec jak prowadzone sa treningi w kazdej ze szkol - to nic nie kosztuje. Wybierzesz to co ci sie spodoba.
Mi od razu spodobalo sie LL wiec nie szukalem dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedź
Eagle: masz rację trochę by wyszedł przypał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Karol to Wy przyszliscie w trojke dzisiaj?

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
tak bylem w poniedzialek u Was na treningu....
w srode tez wpadne...a od prszyszlego tygodnia chyba sie zapisuje...

Pozdrawiam!
<.<.< "Kazda porazka jest nawozem sukcesu" >.>.>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania dotyczące boxu

Następny temat

Duży problem - POMOCY!!!

WHEY premium