SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poznań : Ustawka Treningowa SFD + Super Goście - 21 maj

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wreszcie werdykt sędziów-






I 3 kg Carbo firmy All Nutrition trafia do rąk zwycięzcy !



Sędzia nie mógł się rozstać z ta paką ale w końcu ją otrzymuje zwycięzca ._NeRwUs_








Zmieniony przez - masti w dniu 2016-05-22 18:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Bulka ,jako Mr Obiektywu za to otrzymał zdyskawalifikowany Marylinn (bo był za dobry :) )











Tak zakończyły się te niezwykłe,skandaliczne zawody :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Testosteron kipiał na sali :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wiadomo :)

Zobaczcie minę Arniego po tej relacji :)


Resztę obejrzycie na filmach już wkrótce .




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
No to moi Kochani kiedy ustawka? Za tydzień, dwa?
Masti ty to masz talent do relacjonowania zawodów. Zarówno fotograficzny jak i polonistyczny. Śmiałem się w głos Oddałeś zdjęciami i słowem pisanym to co się działo...
P.S A tak poza tym to widzę ile pracy przede mną na najbliższy co najmniej rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Przed każdym duzo pracy

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
w końcu mogę napisać coś od siebie :)
Po pierwsze dziękuje SFD i Mastiemu za tak świetny event, Brakuje czegoś takiego w Polskich siłowniach . Każdy lata ze słuchawkami lub pedalskimi full capami a ekipy do porządnego treningu brak . Ja niestety nie mogłem z żadnym z was potrenować bo trzeba było pozbyć się glikogenu . Ale obiecuję że następnym razem pociśniemy harkorowo :)

Dziękuję wszystkim za dobre słowo, na prawdę w tych ostatnich dniach człowiek wstaje i myśli że wygląda super i że zrobił kawał dobrej roboty tylko po to żeby po 15 minutach spojrzeć w lustro i się załamać . Wasze słowo jest dla mnie motywacją na następne dni do zawodów :)

Na Fit expo udało mi się dorwać Marka Olejniczaka :)

a tu jeszcze takie małe pozowanko z dzisiaj :)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Takie wspólne treningi i relacje dopiero pokazują jak wygląda się przy innych osobach których sylwetki podziwiamy ze zdjęć i w dziennikach trneingowych. Ja myślałem że będę wyglądał między wami jak dziecko z piaskownicy a faktycznie nie było tak źle. To też bardzo motywuje.

Powodzenia Marylinn , na żywo sylwetka robiła wrażenie, nabity mięsem niesamowicie i tylko tak patrzyłem i żyły na brzuchu konkret. Tak, taki poziom tłuszczu chcę mieć za pare tygodni :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
widać, że świetnie się bawiliście i zebrała się bardzo konkretna ekipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Uuuu co to mnie ominęło wczoraj......:(

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznań naramowice Orange gym

Następny temat

Wrocław Kogoś do wspólnych treningów

WHEY premium