SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu na metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
Witam. Dzisiaj odebrałem badania teścia i wyszedł dość niski. Jestem w drugim tygodniu brania mietka 20mg (jelfa). Fake? a może te badania nie obrazuja działania metanabolu? Może metanabol nie wchodzi w pulę ogólnego testosteronu a wręcz blokuje (potrzebny jest odblok) jego wydzielania i stąd niski wynik? prosze o pomoc bo ogólnie to jelfa dość pewna zawsze była....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a kto Ci powiedział, że po mecie idzie test w górę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
:) nikt.... sam tak wywnioskowałem bo metandienon jest pochodną metylotestosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
na tej stronce http://www.u.waw.pl/metanabol.php w opisie pisze: " Metanabol dociera do krwi w czasie 1-3 godzin po użyciu. Przyjęcie 10mg Metanabolu powoduje 5 krotny wzrost poziomu testosteronu w organizmie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
cos mi sie wierzyc nie chce
ludzie brali by tabsa przed stosunkiem :C

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 219
Przyznam ze to dość ciekawy temat ale może w końcu byśmy coś ustalili bo teraz wychodzi ze nikt nigdy nie robił badań na cyklu? to cos cuje ze połowa osób topi pieniądze w placebo! to w końcu podnosi poziom ogólnego testosteronu czy nie???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2763
skoro to steryd to musi podwyzszac poziom testosteronu! przecie to oczywiste! gadałem kiedys z lekarzem i mowił ze meta stosunkowo wysoko podwyzsza poziom testa! dla przykladu powiem ze jak wezme 10mg mety to po jakiejs godzince czuje ta mete w sobie i apetyt na seks jest wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
kurde a ja bylem wychowywany na informacjach ze meta obniza endogenny test o okolo 1/3.... i nadal w to wierze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
skoro to steryd to musi podwyzszac poziom testosteronu!

kto Ci takich bzdur nagadał?
a deka?tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10152
Jednym ze skutków ubocznych stosowania mety jest zaburzenie wydzielania gonadotropin ,a co za tym idzie zmniejszony poziom testosteronu.

... każdy lek NIEWŁAŚCIWIE STOSOWANY zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
jednak, skoro libido idzie w gorę, bynajmniej w moim przypadku, to obstawiam że test też
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl bold, test, tren, prop

Następny temat

ciepna nogi i rece pomocy!!!

WHEY premium