SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Poziom testosteronu - jakie badania? Test DAA

Wysłana -
Witam

Jak w temacie zamierzam się już jutro wybrać na badania poziomu testosteronu aby sumiennie konkretnie podejść do testu DAA Activlab.

Start od poniedziałku (okres 4 tygodnie).
Zamierzam zrobić badania przed, w trakie i po stosowaniu. W razie zalecenia zrobię także jakiś dłuższy czas po stosowaniu.
Całość testu opiszę ze zdjęciami w tym temacie...

Teraz moje pytanie >>>

Jakie badania polecacie ponadto dla całokształtu testu...???
Pozdrawiam
Wysłana -
Witaj

DAA (kwas D-asparaginowy) jest naturalnym składnikiem o dobrze poznanym procesie działania i skuteczności. Jest to prawoskrętna (D-) forma kwasu asparaginowego, która wg badań i obserwacji wykazuje znacznie większą aktywność anaboliczną w porównaniu z formą lewoskrętną (L-).
DAA występuje naturalnie w organizmie człowieka, powstaje jako produkt przemiany kwasu L-asparaginowego.

Rolę takich suplementów pełnią specjalistyczne mieszanki związków organicznych, oparte zwykle na wiedzy fitobiologicznej. Współczesna suplementacja przykłada coraz większą wagę do możliwości odpowiednio dobranych ekstraktów, jest to dziedzina ściśle wyspecjalizowana, rozwijana wcześniej głównie jako fitoterapia.

Przed przystąpieniem do suplementacji warto zbadać :

-testosteron wolny

-testosteron całkowity

-estradiol

-prolaktynę

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
siema
powinieneś zbadać testosteron i wolny testosteron (to 2 osobne badania)
na wynik wolnego testosteronu czasami trzeba dłużej poczekać (ja chyba tydzień czekałem)
przy okazji możesz oczywiście zrobić sobie wszystkie inne badania hormonalne - LH (chyba ma jakąś korelacje z poziomem teścia poczekaj na opinie kumatszych), prolaktyne, estradiol)
wszystkie oprócz testosteronu wolnego sa tanie (ok. 20zł ja za wolny test placilem aż 90).
pozdrawiam.
Wysłana -
Dzięki marazm za szybką pomoc - sog poleciał...
Nie mniej jednak temat podbijam dla ewentualnych innych porad badań...

Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-02-03 21:37:32
Wysłana -
Możemy razem test zrobić z kompletem badań .
Wysłana -
mozesz od razu prolaktyne zbadac przed i po czy rzeczywiscie podnosi
Wysłana -
Makaveli01 chętnie - zależy mi konkretnie co i jakie badanka (same w sobie też mi się przydadzą), a i teścik chciałbym zrobic konkretnie, czyli jakie przed jakie po ewentualnie w trakcie...? Jeżeli wiesz jak to trzeba zrobić konkretnie napisz będę wdzięczny i jak też masz chęć testujemy :)
Wysłana -
Tutaj jest trochę cennych uwag - http://www.sfd.pl/DAA_Megabol__Test-t781831.html

Było by zrobić :

test całkowity
test wolny
shbg
estradiol
prolaktyna

Koszt wszystkiego myślę że około 200 złoty .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-02-04 19:52:31
Wysłana -
Dziękuje Makaveli Twoje wskazówki przydały się, a Twój temacik z Daa od Megabola też w całości przeczytałem z podpisami forumowiczów - szkoda, że w tamtym teście wynik był negatywny mam nadzieję, że ten będzie wręcz przeciwny. W poniedziałek wywiem się o możliwości badań i zabieram się do testu jak tylko będą wyniki...
Wysłana -
Żeby to miało sens trzeba zrobić przed w trakcie i po cyklu . Żeby go nikt nie podważał . Ale stosowałem wcześniej ten suplement i raczej będzie plus .

U mnie wolny testosteron kosztuje 30 złoty i wyniki są na drugi dzień , zależy od regionu na pewno .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-02-05 08:50:27
Wysłana -
EDIT: Wywiedziałem się o możliwości, koszty i termin oczekiwania na wyniki - "LUX MED" Zamość:

test całkowity - 20zł (wyniki następnego dnia)
test wolny - 45zł (wyniki do 14 dni oczekiwania)
shbg - 35zł (wyniki nastepnego dnia)
estradiol - 20zł (wyniki następnego dnia)
prolaktyna - 20zł (wyniki następnego dnia)

... tak więc z uwagi na test wolny badanie nieco przesunie się w czasie - umówiłem się na środę tak więc dopiero koło 23 lutego mogę zaczytać test.

Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-02-06 09:21:17
Wysłana -
Fajna inicjatywa , ciekawe co tam powychodzi
Oczywiscie badanie przed, w trakcie i po cyklu
Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź