SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Poziom testosteronu - jakie badania? Test DAA

Wysłana -
Witam

Jak w temacie zamierzam się już jutro wybrać na badania poziomu testosteronu aby sumiennie konkretnie podejść do testu DAA Activlab.

Start od poniedziałku (okres 4 tygodnie).
Zamierzam zrobić badania przed, w trakie i po stosowaniu. W razie zalecenia zrobię także jakiś dłuższy czas po stosowaniu.
Całość testu opiszę ze zdjęciami w tym temacie...

Teraz moje pytanie >>>

Jakie badania polecacie ponadto dla całokształtu testu...???
Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
siema
powinieneś zbadać testosteron i wolny testosteron (to 2 osobne badania)
na wynik wolnego testosteronu czasami trzeba dłużej poczekać (ja chyba tydzień czekałem)
przy okazji możesz oczywiście zrobić sobie wszystkie inne badania hormonalne - LH (chyba ma jakąś korelacje z poziomem teścia poczekaj na opinie kumatszych), prolaktyne, estradiol)
wszystkie oprócz testosteronu wolnego sa tanie (ok. 20zł ja za wolny test placilem aż 90).
pozdrawiam.
Wysłana -
Dzięki marazm za szybką pomoc - sog poleciał...
Nie mniej jednak temat podbijam dla ewentualnych innych porad badań...

Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-02-03 21:37:32
Wysłana -
Możemy razem test zrobić z kompletem badań .
Wysłana -
mozesz od razu prolaktyne zbadac przed i po czy rzeczywiscie podnosi
Wysłana -
Makaveli01 chętnie - zależy mi konkretnie co i jakie badanka (same w sobie też mi się przydadzą), a i teścik chciałbym zrobic konkretnie, czyli jakie przed jakie po ewentualnie w trakcie...? Jeżeli wiesz jak to trzeba zrobić konkretnie napisz będę wdzięczny i jak też masz chęć testujemy :)
Wysłana -
Tutaj jest trochę cennych uwag - http://www.sfd.pl/DAA_Megabol__Test-t781831.html

Było by zrobić :

test całkowity
test wolny
shbg
estradiol
prolaktyna

Koszt wszystkiego myślę że około 200 złoty .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-02-04 19:52:31
Wysłana -
Dziękuje Makaveli Twoje wskazówki przydały się, a Twój temacik z Daa od Megabola też w całości przeczytałem z podpisami forumowiczów - szkoda, że w tamtym teście wynik był negatywny mam nadzieję, że ten będzie wręcz przeciwny. W poniedziałek wywiem się o możliwości badań i zabieram się do testu jak tylko będą wyniki...
Wysłana -
Żeby to miało sens trzeba zrobić przed w trakcie i po cyklu . Żeby go nikt nie podważał . Ale stosowałem wcześniej ten suplement i raczej będzie plus .

U mnie wolny testosteron kosztuje 30 złoty i wyniki są na drugi dzień , zależy od regionu na pewno .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-02-05 08:50:27
Wysłana -
EDIT: Wywiedziałem się o możliwości, koszty i termin oczekiwania na wyniki - "LUX MED" Zamość:

test całkowity - 20zł (wyniki następnego dnia)
test wolny - 45zł (wyniki do 14 dni oczekiwania)
shbg - 35zł (wyniki nastepnego dnia)
estradiol - 20zł (wyniki następnego dnia)
prolaktyna - 20zł (wyniki następnego dnia)

... tak więc z uwagi na test wolny badanie nieco przesunie się w czasie - umówiłem się na środę tak więc dopiero koło 23 lutego mogę zaczytać test.

Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-02-06 09:21:17
Wysłana -
Fajna inicjatywa , ciekawe co tam powychodzi
Oczywiscie badanie przed, w trakcie i po cyklu
Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź