SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu - jakie badania? Test DAA

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Jak w temacie zamierzam się już jutro wybrać na badania poziomu testosteronu aby sumiennie konkretnie podejść do testu DAA Activlab.

Start od poniedziałku (okres 4 tygodnie).
Zamierzam zrobić badania przed, w trakie i po stosowaniu. W razie zalecenia zrobię także jakiś dłuższy czas po stosowaniu.
Całość testu opiszę ze zdjęciami w tym temacie...

Teraz moje pytanie >>>

Jakie badania polecacie ponadto dla całokształtu testu...???
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj



Co można napisac o DAA? Jak donosi producent, jest to naturalny składnik, prawoskrętna forma kwasu asparaginowego. Ma ona wykazywać większą aktywność anaboliczną aniżeli forma lewoskrętna. Składnik ten występuje w naszych organizmach i powstaje w wyniku przemiany kwasu l-asparaginowego.
Osobiscie nie wierze, by takie suplementy w znaczący sposób wpływały na gospodarke hormonalną. Gdyby tak było, to każdy z nas mógłby małym kosztem podbijać swój naturalny testosteron i przyśpieszać budowę masy mięsniowej a jak wiemy nie ma legalnych substancji, które mają tak namacalne działanie.


Przed przystąpieniem do suplementacji warto zbadać :

-testosteron wolny

-testosteron całkowity

-estradiol

-prolaktynę



Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-23 10:40:38

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1544
siema
powinieneś zbadać testosteron i wolny testosteron (to 2 osobne badania)
na wynik wolnego testosteronu czasami trzeba dłużej poczekać (ja chyba tydzień czekałem)
przy okazji możesz oczywiście zrobić sobie wszystkie inne badania hormonalne - LH (chyba ma jakąś korelacje z poziomem teścia poczekaj na opinie kumatszych), prolaktyne, estradiol)
wszystkie oprócz testosteronu wolnego sa tanie (ok. 20zł ja za wolny test placilem aż 90).
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki marazm za szybką pomoc - sog poleciał...
Nie mniej jednak temat podbijam dla ewentualnych innych porad badań...

Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-02-03 21:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możemy razem test zrobić z kompletem badań .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mozesz od razu prolaktyne zbadac przed i po czy rzeczywiscie podnosi

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Makaveli01 chętnie - zależy mi konkretnie co i jakie badanka (same w sobie też mi się przydadzą), a i teścik chciałbym zrobic konkretnie, czyli jakie przed jakie po ewentualnie w trakcie...? Jeżeli wiesz jak to trzeba zrobić konkretnie napisz będę wdzięczny i jak też masz chęć testujemy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj jest trochę cennych uwag - https://www.sfd.pl/DAA_Megabol__Test-t781831.html

Było by zrobić :

test całkowity
test wolny
shbg
estradiol
prolaktyna

Koszt wszystkiego myślę że około 200 złoty .


Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-02-04 19:52:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje Makaveli Twoje wskazówki przydały się, a Twój temacik z Daa od Megabola też w całości przeczytałem z podpisami forumowiczów - szkoda, że w tamtym teście wynik był negatywny mam nadzieję, że ten będzie wręcz przeciwny. W poniedziałek wywiem się o możliwości badań i zabieram się do testu jak tylko będą wyniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby to miało sens trzeba zrobić przed w trakcie i po cyklu . Żeby go nikt nie podważał . Ale stosowałem wcześniej ten suplement i raczej będzie plus .

U mnie wolny testosteron kosztuje 30 złoty i wyniki są na drugi dzień , zależy od regionu na pewno .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-02-05 08:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EDIT: Wywiedziałem się o możliwości, koszty i termin oczekiwania na wyniki - "LUX MED" Zamość:

test całkowity - 20zł (wyniki następnego dnia)
test wolny - 45zł (wyniki do 14 dni oczekiwania)
shbg - 35zł (wyniki nastepnego dnia)
estradiol - 20zł (wyniki następnego dnia)
prolaktyna - 20zł (wyniki następnego dnia)

... tak więc z uwagi na test wolny badanie nieco przesunie się w czasie - umówiłem się na środę tak więc dopiero koło 23 lutego mogę zaczytać test.


Zmieniony przez - Quecal w dniu 2012-02-06 09:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Fajna inicjatywa , ciekawe co tam powychodzi
Oczywiscie badanie przed, w trakcie i po cyklu
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dawkowanie Kreatyny

Następny temat

BCAA XTRA dawkowanie

WHEY premium