SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu - jakie badania? Test DAA

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
jak bardzo estradiol podskoczyl? wyslij pw wynik badan jak mozesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Moze wrzuce pozniej w oddzielnym wątku te wyniki, pewnie będzie więcej osób zainteresowanych obejrzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
alien,

napisałeś, że wynik badania przeszedł Twoje oczekiwania, a ja się pytam jak to przełożyło się na trening, regenerację, wagę, itp...

Pozdrawiam

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Na pewno duuużo lepsza regeneracja. Kiedyś przy takich samych treningach chodziłem codziennie przemęczony, teraz jest ok, lepiej się wysypiam, a śpię około 7 godzin. Waga pozostała w miejscu, jednak mięśnie jakby lepiej ubite, trochę bardziej wyrzeźbione. Siła trochę do przodu, ale bez szału. Libido mniej więcej na stałym poziomie.


Edit: W którym dziale wstawić wyniki? W suplementach chyba nie bardzo, bo clomid szedł. W dopingu?

Zmieniony przez - alien_20 w dniu 2012-06-09 21:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26056
dawaj do dopingu, brałeś wcześniej saa, że połączyłeś daa z clomidem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
ok badania wstawione. mike321 - nie, nie brałem nigdy wcześniej saa. Gdzieś na forum był temat, w którym kilku chłopaków brało clomid normalnie jako cykl, nie po saa. Padły stwierdzenia nawet przez specjalistów działu, że dla kogoś z naturalnie niskim poziomem teścia clomid może być pomocny. Postanowiłem wiec przetestować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
daj link do tych badan, gdzie jest wstawiles na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 509
Ok, więc i moja kolej na recenzję. Jak już wspomniałem - łączyłem DAA 1000 razem z innym boosterem + zestaw witamin + dieta białkowa (LC) + treningi codziennie.
Odczucia: Po pierwszym tygodniu MEGA! wzrost wytrzymałości i chęci do ćwiczeń! Dodatkowo - zwiększona pewność siebie (zarówno na siłowni jak i w życiu codziennym).
Regeneracja: Wysypiałem (i w zasadzie dalej - po kilku dniach od zakończenia cyklu - wysypiam) się jak nigdy! Lepszy sen, świetna regeneracja po ciężkich treningach.
Libido: Bez większych zmian. "Chciało mi się" tak samo jak zawsze:P Po pierwszych dniach czułem jedynie dziwne uczucie w "tamtych" okolicach...
Estrogen: DAA ponoć podbija estrogen, dlatego w ostatnim tygodniu dodałem do cyklu antyestrogen (nie podam nazwy:) ), co dodatkowo nieźle "poklepało" i ubiło mięśnie.
Ogólne wrażenia: Produkt warty zakupu, dobry w smaku (też później przegryzałem kapsułki:P). Przy odpowiedniej diecie i treningu - efekty jakich oczekujemy będą spełnione.

Get rich or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
skąd wiesz, że to efekt DAA? a nie wyłącznie innego bostera jaki spożywałeś + dobrze utrzymana dieta uzupełniona białkiem z odżywki?

cartamen in sanguis

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dawkowanie Kreatyny

Następny temat

BCAA XTRA dawkowanie

WHEY premium