SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Witam mam 19 lat i testosteron na tym poziomie..
w wieku 18 lat badałem i miałem 340 ale lekarz powiedział że w tym wieku jeszcze występują wahania.
Czytałem o objawach i wiele zgadza się z moim samopoczuciem, pojęcie o diecie mam, jem zdrowe tłuszcze, dużo warzyw, złożone węglowodany i pełnowartościowe białko, obecnie trzymam 2400 kcal przy wadze 70 kg i 176 cm wzrostu, aktywność to ok 10k kroków dziennie, czasami rower, troche pracy fizycznej i PUSH PULL 4 dni w tygodniu, śpie po 8 godzin, nawet więcej, co jest ze mną nie tak? takie geny czy co?

Pójde z tym do lekarza ale zapłace pieniadze a lekarz i tak to zleje...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
WnMPapa
Rok temu miałeś 340, teraz 260. Na różnicę rzędu 80 jednostek może wpłynąć praktycznie wszystko, od gorszego tygodnia, źle przespanej nocy, wspomnianej redukcji, czy diagnosty oznaczającego wynik. Obie wartości są zbyt niskie jak na osobę w twoim wieku.


dokładnie pewnego rodzaju skoki są normalne ale jak wspomniał kolega na wyższych wartościach niż te
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Michal2206
Czytałem o objawach i wiele zgadza się z moim samopoczuciem




Czyli, co dokładnie..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
brak popędu seksualnego, rozdrażnienie, brak energii, słabe wyniki sportowe jak na 2-letni staż, częste doły,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
trzeba by poszerzyć badanka i udać się do jakiegoś dobrego lekarza, najlepiej prawdopodobnie prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
robiłem jeszcze TSH, prolaktyne i estradiol bo mam ginekomastie odkąd pamiętam, wszystkie z nich są w normie, morfologia, glukoza, mocz także
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Michal2206
brak popędu seksualnego, rozdrażnienie, brak energii, słabe wyniki sportowe jak na 2-letni staż, częste doły,



To może wskazywać wyraźnie na problemy w głowie. Choć warto zrobić więcej badań żeby się upewnić:

testosteron wolny + całkowity
prolaktyna
estradiol
progesteron
panel tarczyca
kortyzol
morfologia + rozmaz
crp
glukoza
mocz + kreatynina
vit.b12
ck

Pokaż się też u urologa żeby dokładnie Cię przebadał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
okej, załatwię to, a jakie mogą być przyczyny i czy da się go podnieść na tyle żeby był w widełkach? oczywiscie naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
pokaż wszystkie wyniki jakie masz.
Nie ma co zgadywać. W zależności od przypadku, albo stylem życia i naturalnie da się wyprowadzić, albo lekami, czy w ostateczności wchodząc na HTZ i podawać egzogenny testosteron dożywotnio. sprawdź lh i fsh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
2x dokładnie + LH & FSH dostaw do tego zestawu to raz, a dwa nie zgaduj, nie szukaj diagnozy w necie do niczego to nie prowadzi. Badania + konsultacja lek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
okej dzięki, wiem wiem, mam nie zgadywać ale czy redukcja może spowodować spadek aż poniżej normy? redukuje od marca ale poniżej 2000 kcal nie schodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Może.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda w kolanie!

Następny temat

Ból w dłoni

WHEY premium