SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom hormonów męskich

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Witam

Mam 21 lat. Podejrzewałem u siebie niski poziom hormonów męskich. Zrobiłem badanie na poziom Testosteronu i LH, i wydaje mi sie że moje obawy się potwierdziły. Proszę o interpretacje osoby mające w tej kwestii wiedzę bo nie wiem do końca co o tym myśleć. Będę bardzo wdzięczny.

Testosteron: 9.9 nmol/l &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp min: 9.1 max: 55.2
LH: 7.2 IU/L &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp min: 0.8 max: 7.6

To min i max to chyba norma dla wieku 20-49 lat, tak wynika z tej kartki.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - matekruben w dniu 2006-05-13 01:22:11

Zmieniony przez - matekruben w dniu 2006-05-13 01:25:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10505
tylko wtrace w kwestii Wyjaz US, bedziesz mial tam dostepne Atitude i Novadex w dobrej cenie, moze to byc korzystniejsze od ZMA dla Ciebie, poczytaj pomysl, Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Natrafiłem na taki tekst:

"Stężenia testosteronu i LH w surowicy

Choroby jąder mogą być przyczyną niewystarczającej produkcji testosteronu i co za tym idzie niskiego jego stężenia w surowicy.Gdy spada stężenie testosteronu w surowicy, następu­je wzrost wydzielania LH, spowodowany brakiem zwrot­nego hamowania przysadki."

Jakoś to chyba pasuje do moich wyników, niski tt wysokie LH :/ tak to odczytuje, nie wiem czy słusznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no to do lekarza

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Tak trzeba bedzie chyba zrobić. Boje się tylko, że powie że wyniki sa w normie i wyśle mnie do domu a ja zostane z problemem i dalej bede musiał życ jak do tej pory bo mam wyniki na granicy ale jednak w normie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no to poojdziesz do kolejnego ... choć pewnie tak moze byc - cóz bo to jest w normie ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A czemu ci to przeszkadza?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak właśnie powie lekarz ... nie leczy się czegoś co nie powoduje dolegliwości jakichkolwiek i nie wpływa na funkcję

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Czemu mi przeszkadza? Dużo by wymieniać, imo dla faceta niski poziom teścia jest mało ciekawy.

Byłem u rodzinnego, mam skierowanie do endokrynologa, podobno te dwa hormony to za mało, trzeba bedzie poszerzyć badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie kumam !!
gdybym dobrze się czuł to bym wcale mógł nie mieć testosteronu
coś mi się zdaje ze u ciebie działa jakaś "chęć posiadania"

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Testosteron: 9.9 nmol/l min: 9.1 max: 55.2"
nie mow Boofi ze w tym obrazku jest wszystko ok zwlaszcza przy takim poziomie LH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
w normie czyli ok

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastrzyki na trądzik ?

Następny temat

sterczące sutki u mężczyzny

WHEY premium