SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbawić Kaesia MODEROWANIA SUPLEMENTACJI!!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12739

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doktorzy M_F i Wolferine wyleczyli pacjenta Keśka z amnezji. Doprawdy, zasługują na NOBLA. Ja leczyłem Kesia, przez ostatni miesiąc bezskutecznie. A oni dokonali tego w ciągu jednej godziny. Gratuluję chłopcy. I pomyśleć, że ja byłem na tym forum ostatnim naiwnym i jako jedyny wierzyłem w zbawczą moc SUPLEMENTÓW. Wykalkulowałem sobie to tak: skoro Kesio jest Moderatorem SUPLEMENTACJI, to może naprawdę chłopak napakował 46,5 cm w rączce. A cóż by było w tym dziwnego. Nie takie cuda się zdarzały. W jednym z prywatnych zakładów postawiłem nawet na Kesia 50 zł. Obstawiałem, że nigdy koksu nie brał ;P
Kto mi teraz zwróci te pieniądze ? Kesiek jesteś mi winien 100 zł. W tym 50 złotych za przegrany zakład i 50 za straty moralne- akurat będę miał na 15 piw i mordę zaleję i Ci wtedy wybaczę łgarstwo. Tak czy siak czuję się do głębi zraniony i rozczarowany Twoim postępowaniem. Prawdziwi sportowcy się nie szprycują, a tym bardziej nie kłamią ! Na zawodach Cię nikt za rękę nie złapał i tam jesteś czysty, ale na SFD chłoptasiu, to już przyszłości nie masz. Oficjalnie wnoszę o pozbawienie Kesia moderowania działu SUPLEMENTACJA. Powody:
1.) Moderator musi być osobą godną zaufania i nie łgać w żywe oczy kolegom z SFD.
2.) Stanowisz zły przykład dla młodych i jesteś żywą reklamą sterydów. Swoim postępowaniem zachęcasz młodzież do wyboru złej drogi.
3.) Nie umiesz koksować i jesteś zsłabo skoksowanym koksikiem. Skoro doping i suplementy tak mało Ci dały, to i o jednym i o drugim pojęcia mieć nie możesz.
4.)Jesteś analfabetą i jako taki nie potrafisz zrozumieć treści postów innych osób.
5.) W wyniku zażywania sterydów stałeś się agresywny i nadpobudliwy i dlatego stanowisz zagrożenie dla miłujących pokój członków SFD. W swoich decyzjach moderatorskich kierujesz się prywatą.

A teraz pytanie do wszystkich ? Czy obraziłem go nieprawdą. Czy zarzuciłem mu coś, czego nie popełnił? Czy kłamię ? Jeśli tak, to z chęcią Koksika vel Pinokia przeproszę.

Jako dowód załączam post Kesia- w którym przyznał się do nadużywania substancji niedozwolonych.
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=5282&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping

Polecam przeczytać strony od szóstej w górę topiku https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=6&topic_id=37128

Tutaj przeprowadzone zostało postępowanie dowodowe w sprawie Kesia i został uznany winnym łgarstwa.
Podpisano Mistrz Świętej Inkwizycji
WARIAT.

Gwoli wyjaśnienia. Regulamin punkt 5 mówi, że:
,,Na FORUM zabrania się:Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd"- Kessiek celowo wprowadzał nas w błąd i zapierał się, że nie brał sterydów. Okłamywał nas w żywe oczy i młodzież w dziale Suplementacja. Karą za to wedle Regulaminu jest BAN !!! Jednak uważam, że należy mu wymierzyć minimalną karę- pozbawienia Moderowania. Młodzież została nabita w butelkę. Oglądając jego fotki i słysząc zapewnienia o wyższości suplementacji nad DOPINGIEM, jeden z młodszych członków SFD zgłosił się do mnie na gg i powiedział, cytuję :,,ja to mam w d...., SUPLEMENTACJA to ściema. Jeśli Moderator wali kosk, to i ja będę". Żal mi się chłopaka zrobiło i dlatego jestem podwójnie zły na Keśka.


Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję o tym osobny post, ale działanie działu doping to edukacja i odstraszanie, więc wstęp powinien mieć każdy.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
O jest już Wariat4 ???



Mój cień wygląda lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3739
No chłopaki dawac sogi, żeby Wariatkowi znikło to "nowy na forum" .

KABANINI

Lepiej z mądrym zgubić niż głupim znaleźć, a najlepiej z głupim nie zadawać sie wcale.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden ode mnie

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziarnko do ziarnka... a może by tak Wariatowi zsumować sogi z Wariata, Wariata 2,3,4 i 5 i przywrócić nick "Wariat". Udowodnił, że miał racje

Ja jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to fakt udowodnil, a karac za toczy to dobry pomysł
pochwalam walke z obłudą i zakłamaniem

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog dla awriata za podpis i upartość



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koksik musi zostac pozbawiony moda gdyz osoba ktora nie potrafi polaczyc paru slow w logiczna calosc nie powinna zajmowac tak waznego i eksponowanego stanowiska. Dla wielu (zwlaszcza mlodych) moderatorzy stanowia pewien autorytet w dzialach ktore zostaly im powierzone.Kesio swoim poziomem zraza nie tylko do siebie ale zaniza ogolna wartosc forum gdyz jego poziom zle swiadczy o tych ktorzy go wybrali i pozwalaja mu ciagle piastowac to stanowisko. Mnie osobiscie uraza iz ta osba sprawuje taka godnosc. Wiem ze mielismy prezydenta elektryka ale to co ma tu miejsce to juz lekka przesada.(Wariat zrob ankiete)
Pozdrawiam

"Klamstwo powtorzone sto razy staje sie prawda"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14487
wariat4 został juz zbanowany nawet nie wie za co i kiedy
a jak wiem kesiek zostal modem tylko dlatego ze pokazał sie na jakis zawodach tak przynajmniej pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm czy ten wariat jetst normalny niesadze jest jednym z tych pajacof cienkich szyj co do niczego w zyciu niedoslzi i niedojda niepotrafi zrozumiec ze ktos doszedl do ladnej figury naturalnie i dlatego wypisuje bzdety,ja bym zalecal jemu kuracje w zakladzie dla cienkich szyj,i ****a minibarku niezmyslal juz wiecej bo mnei brzuch ze smiania juz boli przez ciebie pozdro dla normlanych misiaello

ARN0LD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
wariat co ja mam ci pisac ze jestes kompletynym kretynem o poziomie inteligencji rownym 0 ??? poco takie ******ly piszesz wez znajdz se forum dla kretynow!!!! i ****a caly czas wjezdzasz na kesia !! daj se spokuj idioto !!!

a ty exe tez lepiej sie nie wypowiadaj na ten temat bo jestes tu zakrotko !!! narazie nikt nie narzeka na jego prace !!!



Moderator gierów komputerowych
* Wrogów trzeba niszczyć -=PLACEK=-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tomek18t

Następny temat

wariat(5)?!!!!!

WHEY premium