SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do aktywnosci po przerwie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,zamierzam wrocic do aktywnosci sportowej po przerwie(narodziny dziecka).Przez czas przerwy niestety nie byłem w stanie utrzymac diety i regularnych treningow(siłownia) przez co troche mi sie przybrało fatu.Teraz juz jestem bardziej ogarniety i mam zamiar wrocic do aktywnosci i pracy nad sylwetka.dodam ze nie cwicze ponad 6miesiecy a staz miałem 6 lat.Obecnie bede miał czas ok 60 mim 3 x w tygodniu na trening.Na poczatku chciałbym zgubic tłuszcz a potem budowa. Czy na poczatku zaczac np od basenu ok60 min intensywnego pływania czy lepiej odrazu jechac na siłowni i robic trening redukcyjny.Jak według was było by lepiej.Prosze o odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie koniecznie, za mało 1 ćwiczenie, jak dobierzesz odpowiednie cieżary to jednym ćwiczeniem można dobrze przetrenować się, jak chcesz wiecej ćwiczen to jakiś split np push pull

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
od razu siłownia, jak chcesz basen to zrob sobie np 2 x fbw a raz w tygodniu basen

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56
Tylko czy uda mi sie w jakies 45min zrobic trening fbw?jak to dobrze rozplanowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Dlaczego 45 minut, skoro wyżej pisałeś o 60 minutach? Godzina zdecydowanie wystarczy żeby zrobić trening full body workout, bazujący na podstawowych ćwiczeniach wielostawowych.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
45 min spoko, same podstawowe cwiczenie, powinienes dac rede pod warunkiem ze przerwy nie beda trwaly po 3 minuty

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56
45 min bo w 60 uwzgledniłem kilka seri rozgrzekowych.Jasne ze nie bede robił przerw po kilka minut.Raczej wole robic przerwy do minuty max.Preferujecie cwiczenia obiegowe czy tradycyjnie czwiczenie kilka serii i nastepne i tak rozne partie.Bede cwiczyl przed praca od 6 wiec mysle ze sprzet bedzie dostepny no chyba ze sie myle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Jeżeli uwzględniłeś rozgrzewkę, to ogólnie 60 minut w zupełności wystarczy. Np. istotne sprawy, jak rolowanie/rozciąganie warto dać innego dnia, w domu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
raczej tak, malo osob z rana chodzi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56
Jakis spalaczyk polecanie?miche wiadomo ze trzeba ogarnac by byl efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nic Ci na poczatku nie jest potrzebne

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33014 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277951
j.w - zaczyna się od diety i treningu a nie od spalaczy . Podstawowy FBW bez opierdzielania się i siedzenia na telefonie z zrozgrzewką spokojnie +- 60min zrobisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopłacanie za "bio"

Następny temat

Wypryski a nabiał i WPC

WHEY premium