SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Powrót po latach, jeden temat i od razu BAN....

Wysłana -
Witam jak w temacie , dawno mnie nie było , napisałem jeden temat i od tej pory mam bana. Zero upomnienia ani nic z tych rzeczy. czytałem regulamin i domyslam sie ze moze chodzic o link z allegro jaki mialem (ale szczerze mowiac nie wiedzialem ze go nawet mam- jak wspomnialem dawno mnie nie bylo a kiedys sfd inaczej wygladalo.)

Prosze o jakies info/odblokowanie/ ewentualnie upomnienie i danie drugiej szansy:)

Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
testuje
Wysłana -
Czegoś nie kumam....jak piszesz jesli masz bana ?
Wysłana -
pewnie chodzi o blad forum, bo bana nie ma w profilu.
lub mozy byl kiedys, a po zmianach nie widnieje w panelu...
Wysłana -
juz jest ok, wczesniej na czerwono bylo napisane " uzytkownik otrzymal ban " czy jakos tak
Wysłana -
Jak tak to spoko...
Wysłana -
a korzystałeś może wtedy z telefonu przy wchodzeniu na forum ,albo jakiegoś internetu mobilnego?
Wysłana -
Banan- własne nie , normalnie z neta w domu. w regulaminie jest wspomniane cos o linkach z allegro. mialem taki ale jak mowilem nawet nie wiedzialem , bo to za dawnych lat, link nawet nie byl aktywny juz. ale watpie ze tak od razu bez upomnienia bylby ban.
Wysłana -
Bana w logach w panelu nie ma , więc po prostu jakimś cudem to info wyskoczyło albo trafiłeś na zmienny adres IP, który kiedyś należał do kogoś - kto otrzymał bana na ten adres , a obecnie np. po kilku latach od jego nadania adres ten jest już w puli ip innego dostawcy itp
Najczęściej dochodziło jednak do takich dziwnych komunikatów (o blokadzie ip) przy korzystaniu z forum z telefonu / intrnetu mobilnego ,z reguły restart internetu/routera rozwiązywał problem

Ciężko powiedzieć skad taki komunikat u Ciebie, nie ma śladu żebyś miał bana
Wysłana -
Ok dzięki za wyjaśnienie sprawy, ban wisiał prawie cały dzień i wtedy nie mogłem nic pisać.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź