SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po latach, jeden temat i od razu BAN....

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
Witam jak w temacie , dawno mnie nie było , napisałem jeden temat i od tej pory mam bana. Zero upomnienia ani nic z tych rzeczy. czytałem regulamin i domyslam sie ze moze chodzic o link z allegro jaki mialem (ale szczerze mowiac nie wiedzialem ze go nawet mam- jak wspomnialem dawno mnie nie bylo a kiedys sfd inaczej wygladalo.)

Prosze o jakies info/odblokowanie/ ewentualnie upomnienie i danie drugiej szansy:)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
testuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
Czegoś nie kumam....jak piszesz jesli masz bana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
pewnie chodzi o blad forum, bo bana nie ma w profilu.
lub mozy byl kiedys, a po zmianach nie widnieje w panelu...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
juz jest ok, wczesniej na czerwono bylo napisane " uzytkownik otrzymal ban " czy jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
Jak tak to spoko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
a korzystałeś może wtedy z telefonu przy wchodzeniu na forum ,albo jakiegoś internetu mobilnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
Banan- własne nie , normalnie z neta w domu. w regulaminie jest wspomniane cos o linkach z allegro. mialem taki ale jak mowilem nawet nie wiedzialem , bo to za dawnych lat, link nawet nie byl aktywny juz. ale watpie ze tak od razu bez upomnienia bylby ban.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Bana w logach w panelu nie ma , więc po prostu jakimś cudem to info wyskoczyło albo trafiłeś na zmienny adres IP, który kiedyś należał do kogoś - kto otrzymał bana na ten adres , a obecnie np. po kilku latach od jego nadania adres ten jest już w puli ip innego dostawcy itp
Najczęściej dochodziło jednak do takich dziwnych komunikatów (o blokadzie ip) przy korzystaniu z forum z telefonu / intrnetu mobilnego ,z reguły restart internetu/routera rozwiązywał problem

Ciężko powiedzieć skad taki komunikat u Ciebie, nie ma śladu żebyś miał bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
Ok dzięki za wyjaśnienie sprawy, ban wisiał prawie cały dzień i wtedy nie mogłem nic pisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceny wątkó

Następny temat

Marchew - nie można dodać do posiłku.

WHEY premium