SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Powrót po kontuzji. Enan+igf lr3. Kilka pytań.

Wysłana -
2. WAGA: 88
3. WZROST: 181
4. WYMIARY: 
-biceps: około 43cm
-klatka: -
-udo: -
-talia: wąska(niewiem ile dokladnie)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7:lat z przerwami
6. DIETA: 
-białko:około 250g
-węglowodany: około 400g
-tłuszcz: ponad 100g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka, głównie test solo w dawce do 400mg/e5d, był też bold.
8. TRENING: każda partia osobno, standard
9. CEL CYKLU: Masa, powrót i dalsze postepy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: od grudnia bite samo hcg i ari 25mg co 2-3dni. Wcześniej bity enan w małej dawce.
11. POZIOM BF%: niski, myślę około 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia na głowie, porostu na barach i klacie czyli normalka
15. PPM (podstawowa przemiana materii): poniżej 3tys dobrych kcal chudne
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: było 165, obecnie niewiem
-martwy ciąg: było 240,jw
-przysiad: nie sprawdzałem rekordu. Nogi najsłabszy punkt i będę je katowal najbardziej.

PYTANIE: 
Czesc wszystkim, czas na powrót po prawie pol rocznej kontuzji barku którą niestety wiele zabrała ale walkę czas zacząć i powoli bezpiecznie trenować. Wpadł mi w oko a raczej do rak igf lr3 i chciał bym zapytać was czy bicie podskórnej 2 x po 20mcg ma sens? Czy dobrze łączy się z teściem? Chciał bym brać go około 50 dni i odstawić. Enana już będzie rozkrecony i myślę że to nie jest zły pomysł. Mam też dylemat czy właśnie bic podskórnie w brzuch czy domiesniowo bo opinie są różne. Enana chciał bym dac 250mg co 4 dni. Chce cykl dlugi, bezpieczny więc i dawki nie będą duże. Może ktoś bije obecnie lub bil to proszę o jakies rady. Chce też wiedzieć czy jeśli wezmę rano 20mcg, zjem posilek , pójdę na trening i po treningu czyli 2-3godziny od przedniej dawki przyjmę kolejne 20mcg to bedzie Ok? Szukałem wiele przez wyszukiwarkę ale info są stare i rozbieżne. Wolę znać aktualne opinie starych wyjadaczy ;)

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2018-01-09 20:07:32
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na powrocie może poleć test solo. Ari czy provi bierzesz?
Wysłana -
Ari. Provironu nigdy nie próbowałem. Dodam że mam skłonności do Gino (małe guzki już są od lat)
Wysłana -
Lepiej proviron? Opinii tyle prawie co ludzi a też info z roku na rok inne. Co do lr3 to jak użyć to bezpiecznie? I czy podskórne zastrzyki insulinowka będą Ok?
Wysłana -
Cały ten Twój plan na lr3 to do śmietnika.
Bierz 50mcg, jedna inj po treningu we fat lub domięśniowo ale w fat łatwiej.
Nie działa lokalnie, nie trzeba go bić w obie partie jak igf des, nie powoduję pompy i lokalnego wzrostu jak igf des

Igf bierzesz systemem 4week on/4 week off

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 10/01/2018 13:40:05
Wysłana -
Wszędzie rozpisuja na 2 iniekcje dziennie ale zrobię jak mówisz , będzie prościej, myślałem żeby zacząć nawet 20mcg bo nigdy nie miałem z tym styczności ale pewnie stężenie zanizone o ile jest tam igf więc wyjdzie pewnie te 20mcg. Na coś trzeba uważać bijąc to?
Wysłana -
Jezeli chcesz zacząć od mniejszej dawki to 40mcg ale nie widzę sensu, bij 50mcg po treningu jak wrócisz do domu. Inj we fat koło pępka.
Leć cztery tygodnie i cztery przerwy i możesz powtórzyć jak Ci się spodoba.
Nie szczególnie trzeba na cokolwiek uważać a 50mcg to relatywnie niska ale skuteczna dawka. Niektórzy twierdzą że dostają hipki ale ja nigdy nie doświadczyłem, poprostu miej pewność że zjesz posiłek potreningowy wkrótce po podaniu igf.
Wysłana -
Dzięki wielkie. Tak zrobię jak mówisz ale chyba poczekam z miesiąc aż się enan rozkreci bo po takiej przerwie pewnie i tak wszystko narazie ładnie pójdzie do przodu. A co z tym provironem w czasie cyklu? Lepiej niż ari? Chodzi mi głównie o ochronę anty gino. Libido mam ciągle bardzo dobre, na samym hcg.
Wysłana -
Ochrona przed gino to dobór odpowiedniej dawki IA i trzymanie estro i prolaktyny w ryzach.
Wysłana -
To chyba zostanę przy ari.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź