SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po kontuzji. Enan+igf lr3. Kilka pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Metka ale daj deki 100-200 mg week
Ile tego ari planujesz dawac co 3 dni??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-27 07:34:28

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Lepiej arimidex.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ari dawałem 250ug co 3 dni ale wydaje mi się że przy tak małej dawce teścia to trochę taki hamulec dla przyrostow. Jakieś zalety tego są bo kable mam wszędzie i nie mam praktycznie wody podskórnej ale na masie mi zależy. Przy mojej budowie redukcja trwa chwilę. Dece bym chętnie dał tak chociaż 200mg week i może delikatnie mete z 20mg. Dac coś na prolaktyne? 400-600mg b6 idzie codziennie i może bym dorzucił vitex ale niewiem jak to dawkowac żeby było ok. Vitex nie podnosi czasem estro? No i też się zastanawiałem czy na tak delikatnym cyklu nie lepiej zamiast ari wypadaloby np. 6-bromo? Jeszcze mi lezy ten peptyd igf lr3 choć z tego co czytam to prawdziwy igf kosztuje chyba kilkaset $ i sam niewiem co tam w moim siedzi.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
.Część wszystkim. Będę w tym temacie przeprowadzał fotorelację ze swojego cyklu. Chce pisać tu co leci, co jem, jak ćwiczę. Miałem przerwę od września 2017 a wcześniej też nie było szczęścia... Najlepsza formę osiągnąłem dobrych pare lat temu siedząc i czytając właśnie te forum dlatego wracam do starych nawyków. Młodzieńcze błędy, kontuzje i co najgorsze za mną. Myślę pozytywnie i mam super motywację dlatego chce przeprowadzić relacje. Zdjęcia będę wrzucal myślę że co 2 tygodnie w raz z rozwojem sylwetki która po długiej przerwie i kontuzjach reaguje zaskakująco dobrze. Na początku stycznia 83kg,obecnie jest już 89kg i myślę że nadal sucho. Jesli kogoś to zainteresuje to jem 4 posiłki dziennie w tym 2 w formie szejkow(śniadanie,kolacja), wygladaja one tak: posilek nr 1 : 4-5 jaj, 100g owsianki, 20g oleju kokosowego,30g izolatu, 30g carbo, garść owoców,banan, miód,maślanka, produkty prozdrowotne (ostropest,chia,maca,len,lecytyna sojowa,czarnuszka, jądra moreli)

Posiłek nr 2: 150-200g ryżu(oczywiście na sucho wazony), 350g mięsa(najczęściej filet) , 30ml oleju ( najczęściej zwykły rzepakowy) , surówki

Posilek nr 3 : jak poprzedni

Posiłek nr 4 : 300g twarogu, trochę owoców, olej kokosowy lub inny

Idzie jeszcze Carbo po treningu i trochę śmieci wieczorami choć przy moim metabolizmie nie zalewam się nawet jedząc w nocy chleb ze smalcem ????
Jeśli chodzi o suple to 90% są to produkty prozdrowotne. Łatwiej wrzucić fote niż opisywać co mam na półce bo trochę tego jest.

Obecnie leci 250mg enana e5d , meta 20mg , ari 250ug e4d ale zmieniam na nolve 10mg ed. Wiem że dawki śmieszne ale po takiej przerwie, tak ładnie do przodu idzie że głupio było by zwiększać. Od jutro lub pojutrza myślę że odpale igf lr3 w dawce 50mcg tylko po treningu i jeśli będzie ok to będę tak jechal kilka razy co 2 miesiące.

Ps.Jeśli coś pisze nie tak , coś robię źle albo takich tematów jest setki i tylko wk***iam kolejnym to niech mod skasuje. Mam nadzieję że może jednak kogoś zainteresuje.

Wrzucam zdjęcia robione kilka dni temu,takie sobie bo po pierwsze niewiem jak dobrze pozowac a po drugie robiłem je na oko samowyzwalaczem, na żywo wygląda to lepiej ale myślę że baza do robienia masy jest.








Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2018-02-04 11:18:40

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Mogę dodać kilka zdjęć na raz czy każde osobno trzeba ?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna po cyklu

Następny temat

Wyniki badan

WHEY premium