SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na fale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Wiek 35 lat, 78kg wagi, 180cm.
Nie brałem żadnych witaminek tak od 15 lat. Kiedyś gdy byłem młody i b.głupi zaliczyłem trzy cykloniki: jeden na mecie, jeden na tesce i jeden na omce i winie. Jako że hasło "odblokowanie" było pustym dźwiekiem, a dieta oznaczało nie jedzenie frytek w czasie treningu;) efekty były raczej ujemne. Tak 2 miechy po ostatnim byłem słabszy niż przed. Dałem sobie spokój na długie lata.
Teraz mam już diete(od wczoraj ale zawsze), obecnie redukuje się się na clenie(też od wczoraj). Planuje po 14 dniach clena wskoczyć na 4 tygodnie mety, potem kreatyna i znowu 14 dni clena.
Pytanie jest takie. Czy mogę bezpośrednio po clenie wejść na metkę, czy dać trochę odpocząć wątrobie i zrobić kolejne 14 dni offa? Czy lepiej brać 2x tabs 10mg, czy 2x po 2 tabsy 5mg na dobe?
Plan jest taki:
30 dni 20mg mety w towarzystwie 1 tabsa essentiala do każdej porcji mety.
Potem w ciągu 12 godzin po ostatnim tabsie mety tydzień na nolvadexie.
W ostatnim tygodniu cyklu zgodnie z instrukcją obsługi mety z artykułu "* * * WSZYSTKO O METANABOLU * * * " kreatyna.
Brzmi to z głową? Oby to znowu nie zakończyło się jak moja poprzednia przygoda z koksem...


Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2009-08-18 10:15:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
A moje pytanie brzmi: ile czasu systematycznie ćwiczysz? Systematycznie = bez przerw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
widzę że znowu popełniasz ten sam błąd co w młodości
od wczoraj dieta i od razu clen????!
poza tym ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Jeżeli nie liczyć SD po każdym HST to około 5 lat, z 2 miesięczną przerwą 2 lata temu z uwagi na lekką kontuzje stawu barkowego. 17 lat jeżeli liczyć od pierwszego treningu. Suple zaliczone, z 5 cykli na kreatynie, ale z uwagi na nie najlepszą diete miałem spadki. Prawie rok jechałem na stałej suplementacji kretą, już bez żadnych spadków, ale baaardzo powoli, bo mam spore tendencje do tycia, i nie mogę mieć zbyt dużego plusa kalorii.

Od wczoraj mam diete na 100%, wcześniej bardziej na oko dobieraną, z powodu braku wagi. Mam już wagę.

Zmieniony przez - kiryl3 w dniu 2009-08-18 10:23:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methanex 10 mg razak "UV CHECK" EXP 0513 .Opinie

Następny temat

npp dubol100?

WHEY premium