SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do ćwiczeń a ćwiczenia w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na podciąganiu interwałów nie zrobisz ile się razy podciągniesz po krótkiej przerwie, Jak już to burpee, masz pompki, masz wyskok w tym cwiczeniu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Tzn napisałem że drążek ale chciałbym zamontować sobie te takie jakby liny do sufitu i wtedy mogę podciągnąć się pod różnymi karami i jest zdecydowanie lzej:) więc chodziło mi o to żeby takie coś połączyć z pompkami na zasadzie interwalow. Mój problem polega na tym że miałem kontuzje nogi mam jakby uszkodzone kolano i staw skokowy więc bieganie, burpee, przysiady, skakanka odpadają. Chciałbym robić jakieś interwaly bo zależy mi na zdrowiu, kondycji, wydolności i szukam czegoś dla siebie. Może wy coś doradzicue?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ręce są słabym ogniwem, szybko mozesz odpaść na tych interwałach. Mozna by pomyśleć jeszcze o jakimś zarzucie sztagi, kettli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Ok a swing nie obciąża za bardzo prostownikow? Bo chyba ta partia mięśni jest kontuzjogenna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Prędzej na bicepsie możesz złapać kontuzje niż na prostownikach.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Bardzo dziękuję za pomoc:) czyli np interwaly składające się że samego swingu (oczywiście rozgrzewka przed i stretching po też będą) będą ok? Możecie polecić ile robić interwalow i jakie długie sesje i jakie przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
sprawa indywidualna, zależna od kondycji, na początek spróbuj 20 sekund interwału 40 odpoczynku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Możesz robić sprint naprzemiennie z burpees. Zawsze to jakies urozmaicenie i angażowanie innych mięsni do pracy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Tylko tak jak pisałem wcześniej burpee i bieg w moim przypadku odpada przez ko tuje która miałem i mam teraz uszkodzone kolano i staw skokowy. Myślałem właśnie o swingu ktory będę czasem zmieniał np na ten zarzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
W takim razie ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening push pull - do oceny

Wiecej