SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do ćwiczeń + porada

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

32

Waga

129

Wzrost

188

Cel treningowy

Redukcja ok 35-40 kg

Staż treningowy na siłowni

5 lat

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full siłownia

Dieta

obecnie nie ale wdrażam. Niewiem jeszcze ile kalorii

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

cukrzyca, nadciśnienie, złuszczenie wątroby ( nie od alkoholu, wina cukrów )

Zażywane suplementy

nie i nie zamierzam. Kiedyś BCAA,HMB, GLUCOSAMINE,GLUTAMINA

Ostatnio przerabiany plan

nie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nóg nie lubiałem robić, na ławce płaskiej 168 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 774
Witam.
Mój staż treningowy jest spory (ok 5 lat) ale zawsze ćwiczyłem jak uważałem za stosowne.Nie wychodziłem na tym źle jak mi sie wtedy wydawało.Od półtora roku nie miałem czasu na siłke i zamierzam sie wziąść ponownie i na ostro. Chociażby z powodu wagi 129 kg. Jak kończyłem ćwiczenia ważyłem 108 kg i mój stan zdrowia był niezły. Teraz dopadło mnie nadciśnienie, cukier i wątroba. Jedno z drugim sie wyklucza. Narazie jade na tabletkach na cukier ale planuja mi wrzucić insuline bo mi kasuje wątrobe z którą mam też problem. No i dużo by tu pisać. Ogólnie biore się za siebie!!! Co byście mi doradzili. Moim celem jest redukcja sporej tkanki tłuszczowej.Czas jaki sobie na to daje jest ok roku. Trener którego mam na 2 godziny ( w ramach karnetu ) doradza trening obwodowy na początek. Ja myślę od razu wziąść się za typowe ćwiczenia na rzeżbę. Po 4-5 ćwiczeń na daną partię i po 4-5 serii po 14-16 powtórzeń. Planuje na początek raz w tygodniu daną partię a po jakimś czasie połączyć klatka triceps, barki triceps, plecy biceps, nogi. Coś w tym stylu. Oczywiście do tego aeroby na początek ile dam rady docelowo myśle o 45-1 godź po każdym treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Przenoszę do działu Senior SFD.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arekmos81 Przemiana - 2012

Następny temat

Nagrodzeni w dziale +35

WHEY premium