SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do ćwiczeń a ćwiczenia w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Tylko zastanawiam się jak dobrać ciężar do swingu z kettlem. Macie jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie wiem czy ustalał będziesz rame czaowy czy ilość powtórzeń, trzeba jeden trening zrobić rozpoznawczy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Zrobiłem interwaly z samym kettlem i ciężko bo prostowniki dają o sobie mocno znać po kilku interwalach, używalem kettlebell o wadze 8kg. Zastanawiam się jeszcze nad takim jakby obwodowych treningiem składającym się właśnie z pompek, podciągania na drążku i ćwiczenia plank. Np 20-30 pompek, następnie 15-20 pociągniec i 30s plank, później 30-45s przerwy i tak kilka obwodów. Co myślicie? Ponoć plank wzmacnia nie tylko mięśnie brzucha ale i prostowniki. Pisaliście że drążek to ciężka sprawa ale ja chce podciągnąć się na tych linach i robić bardziej coś w stylu wiosłowania czy coś. Ponadto to podciąganie angażuje przede wszystkim plecy które są duża partia, po. Póki to klatka w głównej mierze a plank to brzuch i plecy więc może to nie taki zły pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie wiem co za kozak ejsteś jak jesteś w stanie tyle podciągnięć w interwałach zrobić. Plank to nie interwał to statyczne ćwiczenie, daruj je sobie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Nie kozak tylko chce robić podciąganie na linach a tak sobie mogę ustawić kąt pod jakim jest ustawie cialo do podłoża tak jak tylko chce a mogę ustawić tak żeby było dużo lżej. A jakie ćwiczenie na brzuchu byłoby ok? Bo sporo czytalem na temat plank i bardzo było polecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na brzuch ok, ale nie w formie interwałowej.

To mają być dynamiczne ćwiczenia przy interwałach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Czyli najlepsza opcja ćwiczenia na brzuch to będą np zwykle brzuszki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Masz fajny artykuł na temat treningu brzucha https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Z tego art wynika żeby odpuścić wgl trening mięśni brzucha bo jest on zbyteczny, więc lepiej odpuścić tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jako początkujący możesz odpuścić bądź wykonywać jedno ćwiczenie w skali treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening push pull - do oceny

Wiecej