SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiadomienia

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Siema. Czy istnieje mozliwosci wlaczenia jakos powiadomien w wersji mobilnej? Mimo tego ze jestem zalogowany nie wyswietlaja sie, dopiero po przelaczeniu sie na wersje pelna, komputerowa. I pytanie czy ja jestem slepy i nie widze takiej opcji czy tak po prostu juz jest ze w mobilnej wersji powiadomienia sie nie pojawiaja. Jesli to opcja pierwsza to mnie naprowadzcie gdzie, a jesli druga to czy jest mozliwosc dodania takowej funkcji?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dziwne. Ja jestem tez na telefonie, owszem w pełnej wersji i powiadomienia normalnie wyskakują w górnym panelu po naciśnięciu wiadomości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
W pelnej wersji sie pojawiaja ale w mobilnej nie, a ze korzystam z mobilnej bo jak dla mnie bardziej wszystko jest czytelne no to pytam:)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
j/w wersja mobilna, a wersja pełna na telefonie do dwie różne rzeczy

na pełnej jest widoczny pasek taki jak na komputerze, powiadomki też (z reguły) dochodzą, na mobilnej jest gorzej - problem poruszany kilkakrotnie z działem IT, raz działają, a raz nie

napisz do działu IT przez formularz kontaktowy: https://www.sfd.pl/kontakt lub bezpośrednio na maila: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
a samego systemu odczytywania powiadomień jak na pełnej wersji - nie ma na mobilnej, która jest z założenia wersją znacznie uproszczoną i dlatego tak została stworzona

Jednak kwestia z powiadomieniami , ktore nie dochodzą na @ korzystając z mobilnej to juz osobny watek, ktory niestety od dawna jest sporym problemem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ok, dzieki za odpowiedz

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana nicka

Następny temat

Przykładowa dieta

Wiecej