SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Poważne problemy zdrowotne uczucie "zamulenia"

Wysłana -
Witam, na wstępie chcę zaznaczyć iż swoje problemy zdrowotne konsultuję z lekarzami, lecz chciałem zasięgnąć waszej opini.

Około rok temu bezpośrednio po wykonaniu cięzkich ćwiczeń np. przysiad zaczeła się u mnie pojawiać dziwna zadyszka i problemy z lapaniem tchu a nawet lekkie zawroty głowy, bagatelizowałem to przez dłuzszy czas, w tym czasie zacząłem też mieć inne problemy zdrowotne najczęściej dziwne uczucie "zamulenia" pojawiające się coraz częśćiej (min. kłopoty z koncentracją, rozjkoarzenie, lekkie zawroty głowy, chwilowe pogorszenie widzenia) .
Problemy te narastały przez rok i aktualnie sięgają prawie punktu krytycznego, po wykonaniu np przysiadów walczę o tlen oraz z tym żeby przysłowiwowo nie paść na zawał. Po serii najlepiej żebym usiadł i głeboko oddychał okolo 15sekund w przypadku kiedy nie próbuje złapać tchu mam wrażenie że zaraz mam omdleć. Poza siłownia, przez większość dnia jestem "zamulony" na razie jedyny co wiem na temat możliwej choroby, to że mam podwyższone TSH (wynik 7,2)i prawdopodobnie niedoczynność tarczycy czekam na wizyty u endyrologa, w przypadku niedoczynnosci tarczycy objawy mogą być az tak silne? Bardzo proszę o pomoc, możliwe że komuś uda się naprowadzić na trop co mi dolega, bo lekarze tylko spławiają a męczę się już do tego stopnia przez to "zamulenie" że nie mogę chodzić do pracy i normalnie fukncjonować..


Dodam jeszcze że dieta w 90% "czysta" od 3lat, aktywność od 5lat, nigdy nie paliłem, nie piłem alkoholu. Raczej nie mam niedoborów witamin itp.
Ciśnienie, rytm serca, cukier - wzrorowo większość podstawowych badań krwi również w normie i nic nie wykazała poza podwyższonym TCH.
Zmieniony przez - mati441 w dniu 2018-07-30 23:12:15

Zmieniony przez - mati441 w dniu 2018-07-30 23:12:43

Zmieniony przez - mati441 w dniu 2018-07-30 23:19:46

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
\Ja bym zaczął od kardiologa, zrobic testy wysilkowe, zalozyc ho;tera.
Wysłana -
Tak, mogą to być objawy problemów z tarczyca . Musisz zrobić pozostałe badania .
Wysłana -
mati441
Witam, na wstępie chcę zaznaczyć iż swoje problemy zdrowotne konsultuję z lekarzami, lecz chciałem zasięgnąć waszej opini.u jakich lekarzy byłeś,jakie badania miałeś wykonane i jak wyglądają ich wyniki ?
Wysłana -
wczoraj bylem u enokrynologa i zapewnil mnie ze jest to spowodowane niedoczynnoscia tarczycy, biore leki po 2 tygodniach ma byc lepiej..
Wysłana -
mati441
wczoraj bylem u enokrynologa i zapewnil mnie ze jest to spowodowane niedoczynnoscia tarczycy, biore leki po 2 tygodniach ma byc lepiej..


dobrze że masz informacje bezpośrednio od lekarza Cie prowadzącego
Wysłana -
Serce: wszystkie badania, jak nie na NFZ, to prywatnie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź