SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważna redukcja - proszę o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 380
Witam!

Przez dwa lata walczyłem z niechcianym tłuszczem.
Niestety głodówki, nieodpowiedni trening (przetrenowanie), oraz poddawanie się po kilku tygodniach nie dały mi efektu, którego oczekuję. Chcę w końcu przeprowadzić solidną, długą redukcję...

Informacje o mnie:
- wiek: 17
- wzrost: 175
- waga: ~73
- ramię: 29
- przedramię: 26
- udo: 58
- łydki: 36
- pas: 93

Poziom tłuszczu: Szacuję na ~25%

Chciałbym, abyście pomogli mi dobrać zapotrzebowanie na dni treningowe oraz nietreningowe. Według mnie kalkulatory są niedokładne, ponieważ 2900 zapotrzebowania przy moich wymiarach to zdecydowanie za dużo (nie da się tego zjeść). Jeśli chodzi o trening to zacznę od treningu dzielonego góra/dół + aeroby (początkowo 20 minut) 4x w tygodniu.
Jaki przyjąć poziom kalorii na dni treningowe, a jaki na dni nietreningowe oraz jaki rozkład BTW. Najlepiej aby był to maksymalny pułap do zrzucania tłuszczu dla mnie, abym mógł potem obcinać kcal.
Dietę zamierzam podzielić na DT i DNT (Carb Cycling) - manipulacja węglowodanami.

Pytanie brzmi: Czy w ogóle mam szanse zejść na niski poziom BF i pozbyć się tego tłuszczu?

zdjęcie:





Zmieniony przez - Yooke w dniu 2012-09-03 19:26:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Zdecydowanie masz szanse.
Zachęcam do skorzystania z narzędzi:
http://potreningu.pl/diety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Szanse masz zawsze, jeżeli chcesz już iść w redukcję to proponuję taki rozkład BTW na początek 2,2 g białka, 1 g tłuszczy, 3 g węgli. Zapotrzebowanie obliczysz ze strony: https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html
Potem z tego zapotrzebowania, które wyszło ci z wyliczeń utnij z 300 kcal na początek, a waga powinna iść stopniowo w dół. Następnie możesz ucinać stopniowo węgle.

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
40neos
Szanse masz zawsze, jeżeli chcesz już iść w redukcję to proponuję taki rozkład BTW na początek 2,2 g białka, 1 g tłuszczy, 3 g węgli. Zapotrzebowanie obliczysz ze strony: https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html
Potem z tego zapotrzebowania, które wyszło ci z wyliczeń utnij z 300 kcal na początek, a waga powinna iść stopniowo w dół. Następnie możesz ucinać stopniowo węgle.


Niby rady ok-ale znów ta pułapka zwana kaloriami.

Patrzmy na ilość poszczególnych składników odżywczych,nie na kalorie.

Piszesz o obcięciu 300kcal-mogą one podchodzić z węgli? Mogą.
Mogą one pochodzić z białka czy tłuszczu? Również mogą.

Odpowiedz sobie sam.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie ma tu czego redukować, Twoim problemem jest brak mięśni. Dieta w okolicach zera i samo się "naprawi". Wady postawy nie znikną, ale wizyta u kumatego fizjoterapeuty powinny pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No, informatycy mi zdjęli. Długa historia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
Ja powiem tak, jak chcesz schudnac to zacznij biegac stopniowo wlaczajac coraz to dalszy dystans, ja w ciagu 1 miesiaca zrzucilem 5kg, czyli dosyc duzo.

Gdyby kózka koksowała, to by 200 wyciskała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i miesnie

Następny temat

Białko SFD WPC Protein ECONO v2

WHEY premium