SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 96
Cześć, mam pytanie odnośnie treningow, a mianowicie, od niedawna zacząłem trenować kalinistyke, wspomne tylko, że nie mialem do czynienia nigdy z silownia, ale to chyba malo istotne, chodzi mi o to, czy trenujac kalinistyke w poniedzialki, srody, piatki i dokladając do tego bieg piramidowy we wtorki czwartki i soboty bedą efekty szybciej? Czy wręcz przeciwnie i popełniam bład katując sie tak i odpoczywając tylko jeden dzien? Przyznam, ze czuje zmeczenie, czy bol miesni LEKKI, ale mimo wszystko dalej robie to co mam robic? Chociaż naszly mnie pewne refleksje dzis, czy aby na pewno robie dobrze, czy powinenem odpoczywac wiecej, czy moze maks 2 razy biegac tylko w tygodniu? zaznaczam ze bardziej jestem nastawiony do kalinistyki, niz do biegania. Proszę o pomoc, a nie o obrażanie mnie, nie znam się na takich sprawach, a wydaje mi sie, ze efekty nawet moga byc lepsze jak moj organizm bedzie wiecej odpoczywac, ale moge sie mylic, dlatego pytam:---) z góry dziekuje za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wiele opisałeś ale nie napisałeś jakie są Twoje cele treningowe i co chciałbyś osiągnąć tymi treningami.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
przede wszystkim na start zaczni od 3-4 treningow tygodniowo, bo szybko sie zakatujesz i zniechecisz do aktywnosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jakie masz cele, rozumiem że jak dorzucasz beiganie to chcesz zredukowac tkankę tłuszczową, dodatkowa aktywność fizyczna musisz uwzględnić w planie dietetycznym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to działa?

Następny temat

Jakie cwiczenia po wypadku

WHEY premium