SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje oceny pomocy i podpowiedzi ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 203
Witam wszystkich jestem tutaj po raz pierwszy trafiłam w poszukiwaniu porad. A więc do rzeczy waze na te chwilę 76 kg 24lata jeszcze przez 2 miesiące i172cm redukuje już rok udało mi się stracić po ciąży 30 kg nie dbajac o diete cwiczac sporadycznie na orbiterku latem wazylam już nawet 69 a aczkolwiek od tego czasu kompletnie sobie nie radzę. Mam dietę i trening od trenera ale dieta odpada za dużo na moja głowę mam dwoje dzieci meza dom nie dałam rady tygodnia nie lubię tyle jeść chyba że słodyczy teraz od miesiąca ćwiczę regularnie 3-4 razy w tyg fbw z maksymalnym obciążeniem 13kg trening około godziny tego orbiterek 4-5 razy w tygodniu od 30 do 60 min ale diety ni3 trzymam nie umiem gdyby ktoś mi podpowiedział jak jeść byle nie było tego dużo np.1500kcal było by mi łatwiej próbowałam od 2200 w dół i wymiekam żeby mieć motywację muszę mieć wyniki nie mam problemu z jojo jak już zrzuce. Ćwiczę nie mam diety przez miesiąc moja wagą wzrosła o 3.5 kg jem jak opentana słodycze nie wiem czy to woda bo okres się zbliża czy przytylam ale ciało wygląda lepiej odkad ćwiczę dlatego będę tym trwać. Dieta tragedia słodycze tragedia 1 dzień nie umiem żyć bez nich w okresie zimowym. Pomóżcie coś mądrego.
A no i myślę też nad spalaczem ale nie mam o nich pojęcia zostało mi mac 15kg ale to mega max muszę to zrobić choćby nie wiem co !


Zmieniony przez - Patirog w dniu 2017-12-03 22:43:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Witaj,
Czytając twój wpis to jeden wielki chaos, tak na prawdę nie wiem co chcesz od nas. Problem polega na tym że prosisz nas o dietę jednak w następnym zdaniu przeczysz. Chcesz spalacz tłuszczu lecz w takiej sytuacji jakiej jesteś jest zbędny.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Niestety ale nie stosując diety i podjadajac słodycze nie masz co liczyć na efekty . Możemy pomoc skorygować diete , jednak Twojej psychiki nie skorygujemy .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-12-04 17:08:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Miałem okazje prowadzić kobiety które miały zarówno męża jak i dzieci - da się. Kwestia zorganizowana czasu i nieco pomocy od drugiej strony, chyba, że w domu zajmujesz się dosłownie wszystkim sama, chociaż nie wnikam w życie prywatne. Również nie za bardzo rozumiem czego od nas oczekujesz, borykasz się bardziej z problemami psychologicznymi w kwestii jedzenia.

Sięganie po spalacz jest desperacją jeśli nie masz ogarniętych podstaw. Chcesz schudnąć trwale i poprawić swój metabolizm? jeśli tak to musisz podejść do żywienia zdroworozsądkowo, nie głodzić się ani nie trenować 10 razy w tyg. Jedyne co można Ci zalecić to eliminacja wysoko przetworzonych produktów, a tym samym wprowadzenie pokarmów o wysokiej gęstości odżywczej:

http://potreningu.pl/articles/2912/odchudzanie-bez-liczenia-kalorii
http://potreningu.pl/articles/2626/dieta-eliminuje-i-wybieram--poradnik-praktyczny

Niemniej, zalecałbym zrobić najpierw podstawowe badania i zacząć coś w tym kierunku robić zanim będzie jeszcze gorzej, gdyż tutaj nie chodzi jedynie o wygląd, a o ogólny stan zdrowia, samopoczucie etc.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-04 10:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu jest prosta zależność - jesz za mało - rzucasz się na słodycze. Bez zbędnego filozofowania. Piszesz, że masz mało czasu, a tracisz go na czasochłonny i nieefektywny trening na orbitreku.. A tak na marginesie, jak czytam takie wpisy, że mąż to stworzenie utrudniające życie/dietę/funkcjonowanie to mi jakoś dziwnie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754699
Niestety tak to w życiu jest, że potrafimy stworzyć sobie problem, który wcale nie musi istnieć, tylko dlatego, żeby mieć wytłumaczenie. Jeżeli ktoś chce, to trochę tego czasu na pewno znajdzie. Trzeba się trochę przestawić psychicznie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta żółtodzioba na masę do oceny

Następny temat

Dieta żółtodzioba na masę do sprawdzenia

WHEY premium