SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje Pomocy !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Czesc !! Sluchajcie jezeli chcialbym mi ktos pomoc to moje prawie wszystkei dane sa na rozdziale TRENING czy jakos tak na tym pierwszym pod nazwa MICHALI POTRZEBUEJ POMOCY !! Nio ale moge napisac mam 180 cm wzrostu waze prawie 70 kg bo 67/68 kg. Wiecej info mozna tam znalesc gdzie mowile.
Ale mam pytanie co taki chlopak jak ja w wieku 16/17 lat potrzebuje w jadlospisie aby przywalic na masie mam leciutko tylko wystajace zeberka i bardzo widoczne kosci na ramionach chodzi mi o takie kosci okragle niedaleko szyi o obu stronach na jednym i drugim ramieniu mam to rodzinne ale ojciec w Stanach jak byl zart Banany z Mlekiem codziennie i przywalil na masie i na sadelku i jemu kosci nie widac wiec bo taki chlopak jak ja powinien jesc aby walnac sie na MASE ?? !!
Jem duzo Filetow z Kurczaka co ponoc wplywa na wlasnie mase tak samo jak mleko w proszku Bebiko wpierniczam od jakis 4/5 miechow i efekty sa ale czy to jest odpowiednie ??
Prosze kogo kolwiek kto sie na tym bbbbbbbbbbb dobrze zna aby mi pomogl chce byc jednym z tych co moga w cieple dzionki LATA sciagnac koszulke na basenie i cieszyc sie z wlasnego wygladu ;)
co prawda o opalenizne musze sam zadbac hehe ale to juz pryszcz :)
Wiec czekam na szybka odpowiedz !!


PS: Mam takie jeszcze pytanie
1. W jakiej postaci wystepuje karoten ( nie wiem czy dobrze to powiedzialem KAROTEN ale cos podbnego co sie zre na mase ponoc powinniscie wiedziec o co chodzi ) wiec jezeli tak to w jakiej postaci wystepuje ( tabletek, w warzywach w jakiej postaci ??? )
2. Czy to jest bezpieczne ??
3. Gdzie to mozna dostac i za ile ??
4. Jak sie to stosuje i kiedy ??


Dziekuej z gory i pozdrawiam wszystkich All opratorow :)

>>>>Strzala<<<<

" Zamienil Kase na Mase "



=>MiNiEk<=

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6posiłków dziennie, żryj płatki owsiane lub i ryż z mleczkiem, kurczaczek (pierś), ser biały, bananki i pij dużo wody-3l, szczegóły znajdziesz bez problemu jest tego dużo na forum

K Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc co do diety to zajrzyj do archiwum ( u gory strony zakladka "forum" nastepnie "wyszukiwarka" i poszukaj hasło "dieta na mase" jest tego naprawde mnustwo! co do cwiczen jakie masz wykonywac zeby zakryc kosci to napewno Michail napewno odpowie na twojego posta w dziale trening. Karoten?!?! nie slyszalem o takim dzialaniu karotenu! moze chodzilo ci o kreatyne?? jezeli tak to wystepuje w postaci tabletek lub w proszku mozna ja dostac w kazdym sklepie z odzywkami dla sportowcow ceny sa bardzo zroznicowane w zaleznosci od tego jakiej firmy jest to kreatyna dobra z tej nizszej polki jest kreatyna mikronizowana HDT (dostepna u Cybera za ok.95zł+koszt przesylki ale dopiero po wakacjach ) mysle ze na poczatek dobry trening i prawidlowa dieta ci wystarcza a wyniki beda cie napewno satysfakcjonowac.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Molo dzieki pomylilem sobie Karoten z Kreatyna Karoten wplywa na karnacje dziecka jak babka jest w ciazy heh pomylilem sobie mma kizyan ktorego matka podczas ciazy pila duzo marchwi w postaci soku i to powodowalo Karoten :)
Powiedz mi jeszcze czy KREATYNA .....sorry nie CZY tylko NA CO wplywa KREATYNA czy ona rzezbi czy cio ???????


" Zamienil Kase na Mase "

=>MiNiEk<=

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do karotenu to nie tylko u dzieci powoduje zabarwienie skory! kreatyna jest to suplement poprawiajacy wydolnosc a jego skutkiem ubocznym jest wzrost masy miesniowej poprzez laczenie wody w komurkach miesniowych. hmm.. moze dasz mi sog'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Molo Jestem poczatkujacym uzytkownikiem i nie wiem za co daje sie Sogi i JAK ??
Pozatym mowisz ze Kreatyna ma skutek uboczny nadawania masy wiec ten skutek uboczny jest ZLY czy dobry ??
A np czy wplywa to jakos na nie wiem rozwijanie sie na wzrost na ..heheheeh potencje ??

" Zamienil Kase na Mase "


=>MiNiEk<=

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry skutek uboczny przeciez o to nam glownie chodzi! sog'a mozesz dac poprzez klikniecie na napis czytelnik działu znajdujacy sie na dole po prawej nie kreatyna jest zdrowym suplementem i nie ma wplywu na potencje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra juz wiecej nie piszemy tu o kreatynie bo to dział odżywianie!! jezeli chcesz wiedziec o niej cos wiecej to poszukaj w archiwum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Hej ludzie wiem ze niektorzy moderatorzy sa the best w tych sprawach wiec prosze o znacznei wieksza pomoc no !! :(

" Zamienil Kase na Mase "

=>MiNiEk<=

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekspertem nie jestem, gdybym to ja miał 17 lat to bym wziął się za trening, sama masa mięsniowa Ci nie przyjdzie a od samego jedzenia mozesz jedynie złapać tłuszcz. Trening to polecam dla początkujących, zapytaj w dziale trening i lepiej zapisz sie na siłownie, sam w domu jezeli nie masz pojecia o ćwiczeniach to mozesz sobie jedynie krzywde zrobić.
Co do odzywiania to ok 2-2,5 gr białka na kg wagi, węglowodanów (tyle ze tych wartościowych, jak ryż, kasza gryczana, makarony ryżowe a nie bułka paryska czy jasne pieczywo) w zależności - 4-6gr na kg wagi (chociaż ja tego nie licze, patrze tylko aby dobrze zaciągnąc węgli przed i po treningu oraz jem 100gr płatków owsianych na śniadanie).
Jedz również dużo warzyw, pamiętaj ze niektóre mają zarówno białko jak i węglowodany.
Pamiętaj również o owocach, ja staram sie zjadac 2 kiwi dziennie.
Woda - pij 5l dziennie.
Od czasu do czasu dobrze łyknąć jogurcik albo jakiś actimel.
Jezeli nie jesteś w stanie rozpisać posiłków tak aby zapwenić zapotrzebowanie wtedy polecam odzywki, i tak białko - serwatkowe (wazne aby to było naprawde dobrej jakości), kup carbo i bcaa i bierz odrazu po treningu (50-60gr carbo 4-6 bcaa). Zamiast posiłku przed treningiem mozesz wziąć odzywke weglowodanowo-białkową - ale to ostateczność, nie ma jak paczka ryżu z warzywami i kurczakiem...
Ja robie po treningu 40 minut areoby celem spalenia zbędnego tłuszczu i rozpędzenia metabolizmu - również polecam a to co spalisz nie jest Ci do niczego potrzebne.
Tak jak pisałem zaczynaj dzień od owsianki + źródło białka.
Kończ na samym białku na godzine przed snem (puszka, tunczyka w wodzie/sosie własnym lub 5 jaj bez żółtek, odzywka białkowa).
Jedz 5 posiłków dziennie, ćwicz a urośniesz.
Nie nastawiaj sie ze wyrobisz sie za miesiąc na plaze bo szybko zwątpisz.
Pytałeś o kreatyne, dla Ciebie na nią za wcześnie, poszukaj w dziale suplementacja jak chcesz info.

get bigger or die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Otto ale mam kumpli ktorzy brali Kreatyne ale przestali a sa o rok odemnei starsi pozatym mowisz ze samym cwiczeniem nei zrobie masy no ja slyszalem wlasnei ze mozna zrobic mase cwiczeniami no lae takze przy tym dobrze sie odzywiac bo co mi z tego ze nie bede jadl ?? Wiem bez jedzenia nic nie zdzialam to wiem i wiem ze w miesiac nie przywale ani na masie ani na sile ani na wytrzymalosci !! to ja o tym dobrze wiem !! Tylko ponoc wlasnie po treningu jak bede robil aerobik np biegal czy ki hu* co tam jeszcze to spale to co wycwiczylem + tluszczyk !! Wiec jak ty to rozumiesz ??

=>MiNiEk<=

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Ja nie mam sily do takich LUDZI :)
na CHLOPSKI ROZUM !!! Wp*****.... duzoo BIALKA , BANANY ,PIERSI KURCZAKA , DUZOO BIALKA i CWICZ jeszcze raz CWICZ a urosniesz ! nie musisz jesc TLUSZCZU tylko DUZO BIALKA , a co do cwiczenia areobik itp narazie sobie daj spokoj ! narazie ZROB MASE a pozniej bedziesz mogl w CZYMS RZEZBIC !!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ponownie: jak schudnąć??

Następny temat

Czy dobre na mase?

WHEY premium