SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję ogromnej pomocy !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Witam, mam problem i nie wiem gdzie się z nim zwrócić i kto będzie znał na moje pytanie konkretną odpowiedź.
Chodzi o to, że mam 166 cm wzrostu i ważę około 52 kg, tak wiem to dobra waga ale niestety nie dla mnie. Trenuję taniec towarzyski i do idealnej formy, szybkości, zwinności itp potrzebuję ważyć około 48 kg. I tu zaczyna się mój problem, wiem, że wystarczy troszkę pogbiegać ograniczyć fast foody i wszystko wróci do mojej normy, ale zależy mi bardzo na tym aby mieć idealny brzuch, w sensie mieć idealnie płaski z super talią osy (Tak to też wiem, że są na to ćwiczenia), oraz poprawić kondycję (Jeżdżę na rowerku i biegam), ale zależy mi na tym aby podczas tych ćwiczeń i wylewanych potów zrzucić tylko z brzuszka i biustu a chciałabym żeby pośladki i nogi zostały mi takie jakie są. Czy jest możliwość abym osiągnęła z brzuchem i talią to co chce oraz poprawiła kondycję bez spadku z nóg i pośladków? Boję się dalej ćwiczyć na rowerku i biegać gdyż przez to, że schudnę spadnie mi z tych miejsc, z których nie chcę i czy ćwiczenia na nogi i pośladki pomogą utrzymać je takie jakie są mimo intensywnych ćwiczeń i chudnięciu? :(. Mam nadzieję, że bardzo nie zamotałam, i że ktoś będzie umiał odpowiedzieć na moje pytanie. Pozdrawiam.

Płeć: Kobieta

Wiek: 19

Waga: 52

Wzrost: 166

Obwód klatki: 82

Obwód ramienia: 25

Obwód talii: 66

Obwód uda: 45

Obwód łydki: 32

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Obecnie wakacje ;)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Trenuję taniec towarzyski codziennie.

Odżywianie: Kiedyś jadłam dużo chipsów i fast foodów teraz staram się to ograniczać.

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: Nie mam.

Stan zdrowia: Stan zdrowia b.dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: Trenuję codziennie.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Kiedyś stosowałam L karnitynę teraz się boję, że przez odchudzanie spadnie mi z pośladków i nóg.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Jeżeli nie spowodowałby spadku z tych części ciała, z których nie chce to tak.

Stosowane wcześniej diety: Nie stosowałam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
biust masz w sam raz, mały nie jest, i nie rzuca się w oczy strasznie
pochodź na siłownie, brzuch poćwicz i będziesz w 100% zadowolona, z takim bf szybko zauważysz efekty

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
Niestety nie istnieje miejscowe spalanie tłuszczu. W celu poprawy estetyki proponował bym ćwiczenia na siłowni. Sądząc po wadze masz dosyć niski poziom tłuszczu wi poprawienie umięśnienia znacznie mogło by poprawić wygląd. Dobrze by było mieć jakieś zdjęcie aby lepiej ocenić sytuację.

Tak poza tym nie wydaje mi się aby w tym przypadku waga była problemem w osiągnięciu szybkości i zwinności.

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191


Ok już dodaję kilka zdjęć mam nadzieję, że po nich coś będzie widać ;) A o jakich ćwiczeniach na siłowni mówisz? Bo ja mam zamiar wykonywać takie :
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=50&dz=11&page=1
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=49&dz=11&page=1
http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-posladki/
. Ponieważ chyba tylko jedno zdjęcie można dodać to ja załączam kilka linków ze zdjęciami.
http://img138.imageshack.us/i/p1705101329.jpg/
http://img269.imageshack.us/i/p170510132901.jpg/
http://img148.imageshack.us/i/p1705101330.jpg/
http://img42.imageshack.us/i/p170510133001.jpg/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
ja nie wiem co z twoim brzuchem jest nie tak , jak dla mnie super

przy tak niskim poziomie tkanki tłuszczowej to nie będzie takie łatwe , trening siłowy 3x w tygodniu i interwały w dni bez treningu , trzymaj diete i odpowiednią ilość białka ( przynajmniej 2,2 na kmc )

nie znam sie na tańcu ale jako chłopak moge ci powiedzieć że nie ma sensu wycinać tego bardziej , w każdym bądź razie ja tłuszczu u ciebie nie widze


Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-05-19 01:36:11

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
brzuch z pozycji bocznej masz sexi j/w nie wiem co narzekasz

jeśli nie chcesz żeby tłuszcz odkładał się miejscowo tzn np u ciebie na brzuchu/tyłku (celulitis) itd to wyrzeknij się fastfoodów np w macdonaldzie masz dużo sacharozy -> TRAGEDIA, pizza też ma wysoki ig dla ciebie niedobrze

i tak samo cipsy i takie tam to puste kalorie i przetworzone węglowodany

tzn w połączeniu z twoją gospodarką hormonalną itp fat odkłada się w różne miejsca, jak temu zaradzić napisałem wyżej, reasumując wyrzuć węglowodany z diety a przynajmniej ogranicz je do tych zdrowych np ryż BRĄZOWY / makaron DURUM

--

a co do wagi... może od razu przyznaj się że chcesz zostać anorektyczką hehe. a tak serio nie musisz nic więcej chudnąć imo jest okej. nie znam się na tańcu ale pudzian z masą 130 kg jakoś tam się kulał, zobacz sportowców sztuk walki duzi i dynamiczni, więc sekret to np rozciągnięte ciało, mobilne ciało itd a jeśli chodzi o kondycję to biegaj rób interwały tzn zwiększaj możliwości serca a nie rób z siebie wieszaka nie tędy droga

żeby masa nie spadała ci z miejsc z których nie chcesz to znaczy jeśli nie chcesz tracić mięśni to tylko trening na siłowni - zwiększający siłę

cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
tak mi sie wydaje że masz mocno rozbudowane mięsnie skośne brzucha jak teraz patrze przez to nie masz az takiego wcięcia , daj foto tyłem ew. ogranicz ćwiczenia na ten akton

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jakby to... kolega Rush świetnie to opisał na przykładzie Pudziana. Masz niesamowicie seksowne ciało i gdyby przyszło mi Cię spotkać na ulicy, to dopóki tylko bym Cię widział, nie pozbyłabyś się mojego wzroku

Te 4kg mniej przy Twojej obecnej wadze, to na prawdę dość dużo, bo niemalże 8% masy ciała. Poza tym, że może to być trudne, nie będzie to ani miłe, ani zdrowe.

Po prostu - nie chudnij kolejnych kg, tylko z kuli tańca

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Tak dziękuję za miłe słowa jednak ze swoją psychiką sobie nie poradzę ;) Okej może macie racje co do chudnięcia, ale jeżeli chodzi o talię osy to muszę koniecznie to osiągnąć.
Jax możesz mi powiedzieć o jakie ćwiczenia chodzi? Które mam ograniczyć ?:)
Rush powiedz mi co to są interwały ?:D Bo ja niestety jestem nowicjuszką :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
już masz talie osy :P
@interwały, polecam HIIT
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_Upgrade-t383862.html

od tego tyłek i nogi Ci nie spadną, klucz do sukcesu to zdrowa dieta, ja nie jadam słodyczy,fast foodów, chipsów itp i schudłem łącznie już 29kg(w 1,5roku),(ostatnie warzenie 15.05.2010 =91kg, początek ostatniej redukcji 7.04.2010=97kg)
zdrowia dieta+siłownia+interwały=sukces murowany

pozdrawiam

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
myspace, ogranicz ćwiczenia typu skręty tułowia, skłony boczne, brzuszki skrętne itp (wszędzie, gdzie musisz wygiąć się w talii w jedną lub drugą stronę

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
kieszko89 ale jak to mam te ćwiczenia ograniczyć ? :D Przecież to tylko dzięki nim mogę wypracować sobie talię osy :D Bynajmniej tak na tej stronie jest napisane :D
Bodziuu nie wiem gdzie Ty masz oczy ale ja osy w mojej talii nie widzę :D A co do słodyczy i fastfoodów to tez już ograniczyłam :D Tzn nawet wczoraj udało mi się w sklepie przejść obojętnie koło kinderków i nie kupić chickenburgera w piekarni pod telegrafem a to jest dla mnie sukces :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie diety

Następny temat

Witam JAKIE MASŁO ORZECHOWE PRAWDZIWE??

WHEY premium