SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję dobrej porady odnośnie bólu stawów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Cześć wam wszystkim! Czytając wasze wspaniałe forum jestem przekonany że dostanę jak zwykle extra odp. Mam problemy ze stawami, bolą mnie nadgarstki kolana łokcie kostki w sumie standard bo robie 3 razy w tyg siłkę i 2 razy trening siatkarsi no 1 raz basen (on chyba nie szkodzi) Więc mam pytanie co mógłbym zakupić na wzmocnenie stawów? Mam 17 lat i chciałbym żeby to w żadnym stopniu nie zaszkodziło mi.Słyuszałem że w aptekach są dostępne pewne środki, tylko podajcie jakieś nazwy mogę jechać nawet do specjalistchnych sklepów tylko żeby pomogło. Więc piszczie co wiecie wszystko się przyda!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
hm z olimpowych jadlem trusakwke banana i wanilie acha i kiedyws czekolade - nigdy sie nie zawiodłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Glukozamina
26zł 250 tab. kosztuje u mnie w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
I właśnie o taką odpowiedz mi chłopaki chodziło! Ale mam jeszcze inny zestaw pytań . Co to jest CARBO i do czego służy w jakich dawkach stosować no i ile kosztuje.Oraz jeśli jadę trening na masę i staram się narazie nie kupować żadnych suplementów tylko na zwykłej dietce czy powinienem robić trening na brzuch (Aerobiczna "szóstka" Weidera)? Niektórzy piszą że schudli...nie wiem czy mi to grozi bo przy wzroście 184 ważę 71kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Carbo to preparat węglowodanowo-witaminowo-mineralny, pijesz go odrazu po treningu, dzieki czemu zapobiegasz katabolizmowi, dostarczasz energii organizmowi, cena ok 25 zl/kg, zamiast niego po treningu mozesz jeszcze jesc np. miod, wafle ryzowe, ale carbo jest najlepszym rozwiazaniem. Treningiem brzucha nie spalisz tluszczu (od tego sa aeroby) tylko wzmocnisz miesnie, rozbudujesz je, wiec podczas treningu masowego jak najbardziej cwicz brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
OLIMP Arthroblock 100 kap. 43.50zł ten prepatat chyba sobie zakupię na stawy a następnie czystą glukozaminę. Co o tym sądzicie? A z tym carbo to nie wiem... Zapodajcie jakiś preparat dobry dla mnie na uzupełnianie niedoboru. Te cabo ma chyba sporo węglowodanu a brak białka ja nie wiem czy nie byłoby lepsze coś bardzieś "uniwersalnego" ale nie wiem bo się niestety jeszcze nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Jeśli chcesz uzupełnić białko to kup jakiegoś Gainera
Gainera jedz 50g. codziennie przed snem jako uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
50 g przed snem?Tak sobie pooglądałem te odżywki i piszą że 100-250g po 50g 2-5 razy 1,5 przed treningiem i 0,5h po to podstawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Sorry po***ało mi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
hehe. NIe ma sprawy...ale mam fajne uczucie jak nie znasz się na rzeczy i poprawiasz znawcę. Może powinieneś dać mi soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Producent: Trec MASS XXL
a co o tym sądzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia zastępcze?

Następny temat

Jak cwiczyc plecy w domu?

WHEY premium