SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny odblok ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Witajcie, jak w temacie. Niestety z powodu problemow osobistych musze zejsc z cyklu, trwal on 6 tygodni, srodkiem byl test cypian a dawka to 500/week pn czw. Czy w tej sytuacji potrzebny mi odblok ? Mam do dyspozycji tamoxifen 20 sztuk, clomid 12 i opakowanie hcg 5tys jednostek . Jaki proponujecie odblok, jadra sie nie skurczyly ani troche, a bynajmniej nie widze roznicy, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj



Odblok jest potrzebny nawet po tak krótkich cyklach, jednak zanim się do tego zabierzesz wykonaj badania hormonów, by sprawdzić czy jest tam duże zamieszanie. Później, najcześciej 10-14 dni po ostatniej inienkcji długiego testosteronu możesz rozpocząć odblok-najczęściej połączenie hcg z clomidem/nolvadexem. Czym jest hcg?

HCG (Gonadotrophinum chorionicum) jest środkiem imitującym wytwarzane przez podwzgórze i przysadkę hormony gonadotropowe odpowiedzialne za stymulacje jąder do produkcji Testosteronu – bardzo szeroko stosowany w medycynie. W kulturystyce środek ten ma zastosowanie przede wszystkim podczas długich cykli, podczas których wysoki poziom androgenów hamuje pracę jąder, co może doprowadzić do ich zmniejszenia/kurczenia się. Podczas długiej sesji nie zabezpieczonej HCG może wystąpić atrofia jąder co może z kolei doprowadzić nawet do bezpłodności.

Natomiast głównym powodem stosowania Clomidu jest przywrócenie wyjściowej produkcji poziomu testosteronu po cyklu w celu uniknięcia spadków uzyskanej masy i siły. Clomid stymuluje podwzgórze, które z kolei mobilizuje przedni płat przysadki mózgowej do uwalniania hormonów gonadotropowych. Hormony te to folikulotropina (FSH) i hormon luteinizujący (LH – inaczej hormon pobudzający komórki śródmiąższowe (ICSH)). FSH pobudza jądra do produkcji większej ilości testosteronu, zaś LH stymuluje je do jego sekrecji.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Sorry zapomniałeś o niej
1. WIEK: 24
2. WAGA: 95
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 120
-udo:
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami 7 lat
6. DIETA:
-białko: 2.5 - 3
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 1.5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: to mój pierwszy
8. TRENING: split 4 dni
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok 20 pewnie
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: ok 200
-przysiad: 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94086 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Zrob w poniedzialek badania e2 i prl i je tutaj wrzuc
Tak pct konieczne
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Okej estradiol i Prolaktyna, dzięki, postaram się je zrobić jak najszybciej tylko nie wiem po jakim czasie wyniki będa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94086 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
W wiekszosci labow sa w ten sam dzien
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
A powiedz mi do kiedy najpóźniej badania? Strzała robiłem w czwartek, następny mi wypada w poniedziałek,bo nie wiem czy uda mi się załatwić wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No ale to robisz strzała czy przerywasz cykl i pct????
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Przerywam cykl tylko pytam dlatego że nie wiem czy uda mi zrobić badania w poniedziałek i czy jak za późno zacznę się odblokowywac to czy będzie dobrze, trochę przez te półtora miesiąca zrobił, trochę szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Toż i tak musisz poczekać z 10dni od ostatniego strzału cypo zanim zaczniesz hcg wbijać
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94086 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
dokładnie hcg wchodzi dopiero ok 10 dni po ost testo tak wiec masz czas , bo będzie trzeba uregulować te wartości aby pct było udane
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co warto brać na poprawę wydolności?

Następny temat

Sarmy

WHEY premium