SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny mi plan treningowy na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1358
Chciałbym aby ktoś ze znawców ułożył mi plan treningowy na brzuch każdemu który mi w tym pomoże daje soga !!!

Pozdrawiam MeFiStOs

Pozdrawiam MeFiStOs

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1358
maciek244 i michail dostaliście po sogu THX spróbuje tego i zobaczymy co z tego będzie

Pozdrawiam MeFiStOs

Pozdrawiam MeFiStOs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Powiedz mi tylko co chcialbys uzyskac i jaki cykl treningowy na pozostale partie obecnie stosujesz. Bez tego bedzie ciezko.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1358
A więc tak chce uzyskać kratke na brzuchu a z planem treningowym to jest różnie ćwicze tak 2 dni ćwiczeń i 1 dzień odpoczynku. A ćwicze np. Klatka barki 2 dzień-triceps przedramie. Później np rozpiętki i biceps.

Pozdrawiam MeFiStOs

Pozdrawiam MeFiStOs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Napisz o sobie-swojej kondycji,staży sportowym przeciwskazaniach medycznych, celach, możliwościach czasowow-psrzętowycxh itd,itd.-to nie jest klub jasnowidzów

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Tak, nie chodzilo mi o to kiedy jaka grupe cwiczysz ale raczej co jest obecnie Twoim celem np. jesli cwiczysz typowo na mase a co za tym idzie taka stosujesz diete, nonsensem byloby rozpisywanie Ci treningu ktory wspomagalby spalanie tluszczu okolic rzucha. Wtedy skupic by sie nalezalo na rozbudowie umiesnienia tej parti itd.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1358
no wiecie jak to pisze w dziale dla zielonych to nie wiem czego takich informacji odemnie wymagacie poprostu mam silke w piwnicy jest to cala maszyna. i jest takze rurka do podciagania.

Pozdrawiam MeFiStOs

Pozdrawiam MeFiStOs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Początkujący początkującemu nierówny-każdy ma inne warunki-to chyba logiczne,że jak chcesz porady to musisz opowiedzieć coś o sobie-to nie jest klub jasnowidzów...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1358
A więc Michail ćwiczę od ponad roku ale nie zawsze regularnie kondycje mam raczej dobra i żadnych przeciwskazan lekarskich. Moim celem jest wyrzeźbienie brzucha zeby miec kostke.Czasu jak narazie mam dużo bo są wakacje a sprzęt taki jaki sie da zmiesci w piwnicy tzn cala maszyna hantelki itp.

Pozdrawiam MeFiStOs

Pozdrawiam MeFiStOs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pytanie:czy rzeźba brzucha to jedyny cel Twojego treningu???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Ja trenuje brzuch 2 razy w tygodniu i moj plan cwiczen na brzuch wyglada nastepujaco:Brzuch:
brzuszki izometryczne 3x30
brzuszki skosne 3x12
spinania 3x10


QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1358
Michail w tym momencie prawie najważniejsze. a więc jakbyś mógł mi pomóc to ułóż mi plan !!!

Pozdrawiam MeFiStOs

Pozdrawiam MeFiStOs

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko

Następny temat

Zdięcie przy profilu SFD....mały kłopot.

Wiecej