SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny expert :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Czytalem rady tyki i verony , KAINa i nortona i nic
probowalem ulozyc diete i nic mi nie wychodzilo , kompletnie .
Potrzebuje diety redukcyjnej ktora nie zabije miesni i przy okazji zdobede sile

Mam 15 lat , 73 kg i 171 cm

Moj trening -
Poniedzialek - sroda - czwartek - niedziela

pon - 1h intesywna jazda na rowerze , pozniej 45-50 minut worek treningowy , a poniej 1-2h sztanga i chantle wedlug ACT domatora ...

jem i chce jesc 4 posilki dziennie

Prosze o jakas diete , albo np. przez gg pomoc w jej ulozeniu , i dodatkowe cwiczenia ze sztanga i chantlami ( sztanga - 20 kg , chantle - 3kg )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
w pon najitesywniejszy trening , w reszte dni to wyglada tak :
30-40 minut jazda na rowerze , 45-1h na worku i 1h na sztandze i chantlach
trening przeprowadzam od godziny 15:30 . Czasami jeszcze o 21:00 - 22:00 tylko sztanga i chantle ( w domu to mam )
Prosze o ulozenie diety , sam nie dalem rady , lub zeby nie zawracac za bardzo glowy o pomoc w jej ulozeniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
za dużo ćwiczeń a gdzie regenaeracja i ty chcesz zdobyć siłe prędzej osłabniesz jak obliczysz sobie zapotrzebowanie kaloryczne to ci pomoge ułożyć

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
wiec wyliczale, to ze strony ktora jest zamieszczona na poradach Tyki i verony .

BMR - 1831 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
zakrześ - udzielisz mi pomocy ktora mi zaoferowales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Pomoze mi ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tak tylko jakiej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Co jakiej ? miales mi pomoc w ulozeniu diety redukcyjnej . Przeczytaj moje posty zamieszczone wyzej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
sora ze dopiero teraz wczesniej mi net nie działał

jeszcze jaką diete preferujesz dietki wysoko weglową czy tłuszczową
a oto przykład węglowej
100gram tfarogu chudego i makaronu razowego albo z mąki durum tylko żeby nie ze zwykłej pszennej bo on jest dobry na mase ja na nim jade

50 gram kotletów sojowych i 100 gram kaszy gryczanej

pierś z kuraka i 100gram ryż pełno ziarnisty albo brązowy

tu możesz dać chudy jogurcik albo drugie 50 gram kotlecików i jakąś kasze albo makaron albo ryż albo soczewice 100 gram

i przed snem puszka z tuńczyka

sam możesz sobie dobierać co chcesz w posiłku czy ryż czy makaron czy kasze to zależy co lubisz bo wszystko ma podobne wartości i trzeba urozmajcać diete

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Mam propozycje , jakbys mogl oczywiscie , zebysmy sie zgadali na gg i tam ustalili caaaala dietke , oczywiscie jesli znajdziesz chwile ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ok 2100413gg

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyka-twoja dieta ma28%tł

Następny temat

Woda - po co ???

WHEY premium