SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Potrzebny dobry spalacz dla początkującego.

Wysłana -
Witam serdecznie.
Jestem nowy na tym forum i myślę że rejestracja u Was mi pomoże w utracie nadmiernej wagi :)
Opiszę wam jak to u mnie wygląda mam nadzieję w jak najprostszy sposób, a więc mam chęci na zlikwidowanie nadmiernej wagi mojego ciała.
Pierwsze moje próby zaczęły się w styczniu tego roku, gdzie na początek starałem się mniej jeść,unikać zbędnych kalorii i nie podjadać na noc.
Efekty hmm, waga na początku to 95kg i udało mi się tym sposobem zjechać do max 89kg niestety przez okres 4 miesięcy. Później trochę zawaliłem (grill, imprezy rodzinne) i waga znowu w mgnieniu oka wzrosła do 92kg.
Od 3 tygodni znowu ruszyłem z taką swoją dietą i staram się ćwiczyć w domu 3 razy w tyg. Niestety są to tylko ćwiczenia typu brzuszki, pompki i tego typu ćwiczenia. Jeśli chodzi o siłownie niestety nie mam kiedy na nią chodzić ponieważ pracuje od rana do wieczora a wolne chwile poświęcam na odpoczynek, hobby itd a czasu niestety nie mam za wiele ;/ Dlatego próbuję ćwiczyć w domu. Zastanawiam się nad kupnem takiej małej domowej siłowni typu : Atlas Hertz ZX 300. Jeśli ktoś może niech doda opinie czy jest to dobry sprzęt dla takiego początkującego jak ja.
Poza tym moje główne pytanie jest takie, że chciałbym zakupić dobry spalacz tkanki tłuszczowej czy też tłuszczu białego. Temat spalacza męczę już od tygodnia szukając w internecie informacji,opinii na temat czegoś dobrego. Oczywiście chodzi mi tu o coś dla początkującego. Nigdy wcześniej nie chodziłem na siłkę ani nie brałem tabletek na odchudzanie, spalanie itd.
Dlatego zwracam się do Was o pomoc w dobraniu dobrego spalacza i czy taka mała domowa siłka ułatwi mi to spalanie ? Aha i czy tabletki Therm Line Man faktycznie działają ? :)

Pozdrawiam i liczę na szczere odpowiedzi.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie wierz w cudowne działanie kaps . Żaden spalacz Ci nie pomoże . Potrzebujesz odpowiedniej diety i treningu . Niech siłownia stanie się Twoim hobby to nie będziesz miał problemu z czasem .
Wysłana -
J.w. A poza tym każdy tutaj się zgodzi, że atlas to zmarnowane pieniądze. Zajmuje dużo miejsca, nie umożliwia odpowiedniej progresji. Lepiej kupić ławeczkę, sztangielki itp. Konkretny sprzęt.

Jeśli chcesz mieć kontrolę nad swoją wagą, zacznij liczyć kalorie. Zorientujesz się w ten sposób, ile kalorii spalasz. Następnie możesz zmniejszyć trochę dzienną podaż kalorii, by w odpowiednim tempie zrzucać zbędne kilogramy.
Wysłana -
Pewnie na początku jakiś progres zaobserwujesz. Jednak z czasem ciężko będzie Ci trenując na takim sprzęcie. Poza tym zamiast na spalaczu, powinieneś skupić się na diecie. Ona będzie istotna a niekoniecznie spalacz. Wypij sobie kawę, jak jesteś zmęczony.
Wysłana -
Spalacz tłuszczu moze wspomóc proces redukcji ale u Ciebie nie wspomoże jak nie zadbasz o podstawy, jakby tak było że od tabletek się chudnie to by nie było ludzi otyłych
Wysłana -
Czyli jaki sprzęt polecacie jeśli chodzi o ćwiczenia w domu ? Na czym się skupić ? No i jak z tą dietą. Poprzednia jakby wybrana przeze mnie nie przynosiła zbytnio skutków a jadłem na prawdę nie wiele i piłem dużo wody, a efekty nie były zbyt dobre jak na 4 miesiące.
Wysłana -
Ławka, osobno stojaki, sztanga, hantle, obciążenia, drążek do podciągania. Nie wiem jaka była wczesniejsza dieta, zatem trudno ją oceniać. Liczysz zapotrzebowanie kaloryczne, odejmujesz 300 kcal i układasz dietę, my pomagamy skorygować. Ewentualnie pokaż to jak jadłeś wcześniej w formie zrzutu z dziennika żywieniowego potreningu, może da się na tym jakoś bazować.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź