SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny dobry spalacz dla początkującego.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51
Witam serdecznie.
Jestem nowy na tym forum i myślę że rejestracja u Was mi pomoże w utracie nadmiernej wagi :)
Opiszę wam jak to u mnie wygląda mam nadzieję w jak najprostszy sposób, a więc mam chęci na zlikwidowanie nadmiernej wagi mojego ciała.
Pierwsze moje próby zaczęły się w styczniu tego roku, gdzie na początek starałem się mniej jeść,unikać zbędnych kalorii i nie podjadać na noc.
Efekty hmm, waga na początku to 95kg i udało mi się tym sposobem zjechać do max 89kg niestety przez okres 4 miesięcy. Później trochę zawaliłem (grill, imprezy rodzinne) i waga znowu w mgnieniu oka wzrosła do 92kg.
Od 3 tygodni znowu ruszyłem z taką swoją dietą i staram się ćwiczyć w domu 3 razy w tyg. Niestety są to tylko ćwiczenia typu brzuszki, pompki i tego typu ćwiczenia. Jeśli chodzi o siłownie niestety nie mam kiedy na nią chodzić ponieważ pracuje od rana do wieczora a wolne chwile poświęcam na odpoczynek, hobby itd a czasu niestety nie mam za wiele ;/ Dlatego próbuję ćwiczyć w domu. Zastanawiam się nad kupnem takiej małej domowej siłowni typu : Atlas Hertz ZX 300. Jeśli ktoś może niech doda opinie czy jest to dobry sprzęt dla takiego początkującego jak ja.
Poza tym moje główne pytanie jest takie, że chciałbym zakupić dobry spalacz tkanki tłuszczowej czy też tłuszczu białego. Temat spalacza męczę już od tygodnia szukając w internecie informacji,opinii na temat czegoś dobrego. Oczywiście chodzi mi tu o coś dla początkującego. Nigdy wcześniej nie chodziłem na siłkę ani nie brałem tabletek na odchudzanie, spalanie itd.
Dlatego zwracam się do Was o pomoc w dobraniu dobrego spalacza i czy taka mała domowa siłka ułatwi mi to spalanie ? Aha i czy tabletki Therm Line Man faktycznie działają ? :)

Pozdrawiam i liczę na szczere odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Nie wierz w cudowne działanie kaps . Żaden spalacz Ci nie pomoże . Potrzebujesz odpowiedniej diety i treningu . Niech siłownia stanie się Twoim hobby to nie będziesz miał problemu z czasem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
J.w. A poza tym każdy tutaj się zgodzi, że atlas to zmarnowane pieniądze. Zajmuje dużo miejsca, nie umożliwia odpowiedniej progresji. Lepiej kupić ławeczkę, sztangielki itp. Konkretny sprzęt.

Jeśli chcesz mieć kontrolę nad swoją wagą, zacznij liczyć kalorie. Zorientujesz się w ten sposób, ile kalorii spalasz. Następnie możesz zmniejszyć trochę dzienną podaż kalorii, by w odpowiednim tempie zrzucać zbędne kilogramy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Pewnie na początku jakiś progres zaobserwujesz. Jednak z czasem ciężko będzie Ci trenując na takim sprzęcie. Poza tym zamiast na spalaczu, powinieneś skupić się na diecie. Ona będzie istotna a niekoniecznie spalacz. Wypij sobie kawę, jak jesteś zmęczony.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Spalacz tłuszczu moze wspomóc proces redukcji ale u Ciebie nie wspomoże jak nie zadbasz o podstawy, jakby tak było że od tabletek się chudnie to by nie było ludzi otyłych
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51
Czyli jaki sprzęt polecacie jeśli chodzi o ćwiczenia w domu ? Na czym się skupić ? No i jak z tą dietą. Poprzednia jakby wybrana przeze mnie nie przynosiła zbytnio skutków a jadłem na prawdę nie wiele i piłem dużo wody, a efekty nie były zbyt dobre jak na 4 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ławka, osobno stojaki, sztanga, hantle, obciążenia, drążek do podciągania. Nie wiem jaka była wczesniejsza dieta, zatem trudno ją oceniać. Liczysz zapotrzebowanie kaloryczne, odejmujesz 300 kcal i układasz dietę, my pomagamy skorygować. Ewentualnie pokaż to jak jadłeś wcześniej w formie zrzutu z dziennika żywieniowego potreningu, może da się na tym jakoś bazować.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedobory witamin i minerałów

WHEY premium