SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna szybka redukcja - z gory dziekuje za wasza pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
Witam serdecznie! Mam wielka prosbe o porady i pomoc w ulozeniu diety na redukcje.

W skrocie mowiac, za trzy tygodnie mam wazna uroczystosc na ktora chcialabym wygladac jak najlepiej, wiec chcialabym sie pozbyc jak najwiecej BF! Wiem, ze nie ma zadnych magocznych recept by zrzucic wage w tak krotkim czasie, ale bylabym bardzo wdzieczna za wszelkie podpowiedzi…

Info: waga 60.5kg, wzrost: 166 cm, wiek:30
Suplementy: CLA, L-Karnityna, Green Tea Extract, olej kokosowy, BCAA
Tryb zycia: umiarkowany (siedzaca praca)
Staz treningowy: trenuje od dziecinstwa (gimnastyka, plywanie, fitness)

Probowalam juz rozne diety I niestety jedyne co na mnie dziala to diety niskoweglowe, a w szczegolnosci dieta keto – to naprawde jedyna diet apo ktorej waga mi idzie w dol. Dodam tylko, ze to taka clean wersja keto – tluszcze to glownie olej kokosowy, oliwa z oliwek, losos I jajka.

Nie pozostalo mi wiele czasu do mojego deadline, wiec aktualnie jem 1350 kcal (10% wegli, 30% bialka, 60% tluszczow), w 5-6 posilkow dziennie.
Zrzucilam 3 kg w miesiac, ale od kilku dni juz waga wcale nie chce pojsc w dol… Od tygodnia biore CLA i widze poprawe sylwetki (szczegolnie redukcje tluszczu na brzuchu), ale pomimo tego waga nic nie leci w dol…

Od dziecka duzo cwiczylam (gimnastyka, plywanie, fitness). Aktualnie cwicze pole dance 5 razy w tygodniu (ale raczej na poziomie poczatkujacym, wiec nie jest to bardzo intensywne), wiec dorzucam do tego trening cardio/ HIIT 3 razy w tygodniu.

Bylabym wdzieczna za wszelkie wskazowki: co moge poprawic zeby zgubic te ostatnie upragnione kilogramy w przeciagu 3 tygodnii? Czy to mozliwe za duzo cwicze? Po wczorajszym treningu cardio (1h circuit training) dzisiaj mi waga skoczyla +0,3 kg… Za to kiedy chodze tylko na pole dance, to raczej leci w dol…

Jestem troche pogubiona, super byloby uslyszec wasze porady.
Z gory dziekuje I pozdrawiam,
MalaMI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
Wahania wagi są naturalne i zależą od mnóstwa czynników - mierz sobie obwody. Ale tak szczerze to mi się nie widzi ten sposób myślenia i ta dieta. Sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tez nie...ale to by trza od wielkiego wybuchu teorie objaśniać. A tak wskrocie: masz za nisko kalorie, juz niema z czego ciąć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tłuszczu nie stracisz co najwyżej wodę podskórną, która wróci jak tylko więcej zjesz/wypijesz. Jesz zdecydowanie za mało - przy Twoim wzroście to te 1600kcal to moim zdaniem minimum (i to takie ubogie minimum). Organizm się broni stąd zastój. Odchudzić się na zawołanie, na szybko, na już się po prostu nie da. Co nie znaczy, że masz rzucić w cholerę dietę i te 3 tygodnie spędzić z pączkami. Po prostu dbaj o siebie. Cały czas, nie tylko na okazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
Dzieki za odp dziewczyny! Macie racje, doloze kcal do 1600 i zaczne stopniowo podnosic wegle. Jesli o mnie chodzi, to musze przyznac, ze jestem bardzo zdyspyplinowana (czasami nawet za bardzo chyba), nigdy nie mam jakis napadow typu paczki czy czekolada... Caly rok raczej dbam o diete i cwicze regularnie. Ale mimo wszystko caly czas mam pare kg za duzo jak na moj gust... Problem w tym, ze chudne tylko wtedy kiedy zupelnie obcinam wegle i jestem na naprawde niskich kcal... A potem jak zaczynam wiecej cwiczyc (i wiecej ZDROWO jesc) to waga mi odrazu idzie w gore - ale wlasnie obrastam w tluszcz, a nie w miesnie, pomimo tego, ze jem same 'porzadne' rzeczy (piersc z kurczaka, ryz brazowy, owsianka itp)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Moim zdaniem Ty nigdy nie trzymałaś normalnej diety, która by służyła poprawie sylwetki. Masz zrywy kiedy się umartwiasz na ok 1000 kcal i jak już masz ochotę zjeść parapet - to odpuszczasz. Piszesz o jakiejś diecie ketogenicznej - ale z tego co piszesz to nie bardzo masz o niej pojęcie. Zacznij traktować dietę nie w sensie odchudzania tylko jako normalność i codzienność. Dieta ma być maksymalnie zdrowa. Tak jak Eve pisała. Głodząc się nie zredukujesz tłuszczu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - rewolucja :)

Następny temat

Rodzaj treningu

WHEY premium