SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Potencja libido problem

Wysłana -
Witam. Może forum nie o tym ale widziałem tutaj kilka tematów podobnych i chciałem prosić o pomoc.

Mam 19 lat i od pewnego czasu staram sie z dziewczyna to zrobic ale jeszcze nam sie nie udalo, z tego powodu ze zawsze jestem miękki... Juz od dluzszego czasu i za kazdym razem to samo.

Gdy robię sam ręką to problemow nie mam, ale ostatnio tez i na to nie bardzo mam ochoty wydaje mi sie ze mam slabe libido. Zawsze jak przychodzi co do czego z dziewczyną to sie martwie ze wyjdzie jak zawsze i wlasnie tak wychodzi..
Wczesniej przed ta dziewczyną duzo jechało się ręką ale to odstawilem narazie i zauwazylem tez ze przy niej zeby bylo przyjemnie to potrzebuje mocniejszych bodzcow od niej.
Ogolnie to zyje duzo w stresie osattnio duzo sie w moim zyciu dzialo, nie wysypiam sie spie po 5-6 godzin ciagle jestem zmeczony i zdolowany tym co sie dzieje.
Probowalem nawet kiedys z sildenafilem ale chyba dawka byla za mala bo bralem 25mg cos tam drgnelo ale i tak sie nie udalo. Teraz gdy sie zabawiamy to zawsze jestem w polowie twardy ale to nie wystarcza a gdy stoje tak w polowie to po dluzszej chwilii i tak mam dętkę...

Chciałem sie was poradzic moze co do jakiejs suplementacji ktora pomogla by mi ze stresem, slabym libido i potencją.
Sporo czytałem i narazie zamówiłem sobie
Swanson MACA 500mg
Activlab tribulus
Activlab ZMA
i OLIMP żeń-szeń

Prosze o jakies rady może zbadać krew hormony?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Prawdopodobnie problem leży w głowie a z tym poradzić sobie musisz sam, żadne suplementy nie pomogą.

Jak wygląda odżywianie ? To też niezwykle ważne.

Możesz spróbować wrzucić ZMA, ale nie oczekuj po tym cudów w tej kwestii.

Pzdr

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2018-01-09 23:15:51
Wysłana -
Wyjdzie jak zwykle i tak wychodzi więc mozliwe ze tu bardziej będzie grała rolę psychika a nie problem z libido. Zerknij na posty ttomnka
http://www.sfd.pl/Wacek_odmówił_posłuszeństwa-t1158071-s2.html
Wysłana -
Standardowa sprawa przy pierwszych kontaktach ;). Wylyzuj się i bez stresu. Pzdr
Wysłana -
też mi się wydaje, że problem leży nie w potencji, a w głowie i psychice, to forum sportowe i takich rzeczy się nie poleca, ale może po prostu na rozluźnienie przed wypijcie jakieś winko, oboje się rozluźnicie i nie będzie Ci to na głowie leżeć i wtedy będzie ok, trzeba próbować "domowymi sposobami"
Wysłana -
Złota zasada - im bardziej bedziesz o tym myślał i sie przejmował tym większa szansa ze sie ne uda.
Wysłana -
glowa, tylko i wylacznie glowa
proponuje wypic apke wina lub kilka z partnerka i po prostu dobrze sie bawic
stres potrafi zabic totalnie mozliwosc erekcji, co w pozniejszym okresie nakreca strach przed zblizeniem i juz na kilka godzin przed spotkaniem moze juz nie dzialac sprzet
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź