SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pot stop

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Witam. Macie do polecenia jakis specyfik? Kiedys uzylem czegos (nie pamietam nazwy) nakladalo sie na noc na stopy a potem skarpy. Zrobilem tak 2 dni, pomoglo na dlugo ale skora na stopach jakas sie dziwna strasznie robila. Nie ladnie to wygladalo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Czy to tak dziala, ze uzywam steper do stop i cos tam pomaga i ten pot wychodzi gdzie indziej. Bylem w piatek na imprezie w koszuli. Jeszcze bez baletu. Siedzialem pilem piwko, a w pewnym momencie patrze a tam pod.pachami jakby mnie ktos woda oblal. Jeszcze nigdy w zyciu chyba czegos takiego nie mialem. Az przypal. Ale tez wiem, ze sporo sie nasmarowalem antyperspirant ale to chyba nie od tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja mam takie coś
https://sklep.sfd.pl/Natko_Żel_Do_Stóp-opis30119.html
możesz też do butów podsypywać kwasu bornego.

miałem kiedyś też fajny spray DAXa do stóp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
etiaxil dość długo używałem, fajnie sobie radził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z antyperspirantów jedynie lirene i eucerin, reszta mnie podrażnia. Trzeba na sobie potestować co będzie dobrze działać. Do tego dobre skarpetki i obuwie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tylko stopy się pocą ? Kiedy odczuwasz głownie problem ? Obuwie i skarpety są odpowiednie ? O nawet higienie nawet oczywiście nie pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Przy dluzszym chodzeniu w butach. Buty i skarpy cienkie. Wiadomo, ze nie mowie o trenigu gdzie to norma. Ale nawet pare godz na miescie i daja troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
wina może być tez skarpetek, miałem takie firmy converse, to wystarczyło je założyć i stopa wilgotna zaraz się robiła.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Skarpetki rozne mam i w kazdych to samo. Steper mi polecili w aptece, stosowal ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
takich preparatów jest pełno, ja mówiłem miałem kiedyś daxa, jakiś z rosmana i były ok, mozesz też myć stopy żelem medispirant z jonami srebra.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Tak tylko je pewnie trzeba dlugo stosowac. Uzylem kiedys zasypki na noc2x. Super efekt, gdyby nie ta skora tak zle wygladala:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
niestety trzeba je stosować codziennie, to jak dezodorant pod pachy nie zastosujesz to wali, poczytaj o jonoforezie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku podczas podnoszenia ramion

Następny temat

Bolące Kolano

WHEY premium