SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potęga tea

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
Musze coś wam opowiedzieć bo nie wytrzymaam.
Ide sobie kiedyś z kumplem naprzeciwko nas idzie koleś,znałem go zwidzenia
ma czarny pas w teakwondo(gość ma 16 lat)no i "mistrz" przechodząc obok ***nął z bara mojego kumpla,na co mój kumpel żucił: co ty ****a robisz?
No iteraz troche gadania wiadomo jak to jest,w końcu tamten koleś "zaprosił mojego kumpla na solo,kumpel przyjął wyzwanie i...
... roz***ał gościa w niecałą minute.
Najpierw koles zaatakował obrotówą na głowe,ale kumpel tylko sie odchylił posłał gościowi lampe tamten nie zdążył stanąć dobrze po obrocie więc zaliczył glebe,dostał pare butów i po wszystkiemu

"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
No i na co mu to bylo %-D

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
Sory za błędy i bżydki tytuł(miał być potęga teakwondo)
spieszyłem sie

"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10877
Ten koleś chyba nie dorósł do stopnia mistrzowskiego.
Mam kilku kumpli ktorzy trenują taekwondo i na ulicy posługują sie najprostszymi kopnieciami i ładnie sobie radzą i niektorzy nie mają czarnego pasa.
Ten post chyba nie swiadczy o petędze taekwondo tylko o d****izmie szesnastoletniego "mistrza" który naoglądal sie za duzo filmów i zapomnial ze obrotówki nie dzialają na ulicy.
Dobrze mu tak!!! Każdy cwaniak tak powinien skończyć.

boro66

boro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
Boro66 zgadzam sie z tobą
PS
Ten post nie miał świadczyć o potędze teakwondo

"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
TO świadczy tylko o tym, że prawdziwimi mistrzami stają się tylko ludzie o wieloletnim treningami nie to że koles pochodził tam pare lat ale co z tego kiedy prawdziwe ćwiczenie to dopiero teraz by się zaczeło zresztą osobiście uwazam że czarnych pasków nie powinno się tak wcześnie zdobywać!!

"Nasze codzienne życie jest nieustannawalką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Żaden ze mnie znawca jeśli chodzi o tekwondo ale w JJGR czarny pas można otrzymać dopiero jak się ma 18 lat (powtarzam że nie wiem jak jest w TKD)
więc albo gościu ma wymyślony czarny pas (i tak tez pewnie jest)albo chodzi na jakąs lewą sekcje która nie jest zarejestrowana w żadnej federacji sztuk walki no i 3 mozliwosc kupił sobei czarny pas bo innych nei było a tak naprawde dopiero sie na TKD zapisał .
Prosze o wypowiedź innych najlepiej tych któzy trenują/trenowali TKD.
Pozdrowienia Champion

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]Członek MAFII SFDCzłonek MAFII SFDCzłonek MAFII SFD[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

MAY THE FORCE BE WITH YOU !!!

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
W TKD mozna miec czarny pas przed ukonczeniem 18 lat. Zalezy dokladnie od federacji, ale np. w WTF (olimpijskim) minimum to 15 lat, ponizej mozna dostac tzw. poom, czyli stopien juniorski (czarno-czerwony). A stuprocentowo zgadzam sie z tym, ze sekcje sa rozmaite, wymagania na czarny pasek tez. A jelen zawsze sie gdzies trafi. Ludzie od nas mieli ostatnio starcie za granica, tez z czarnymi pasami w taekwondo. Po tej imprezce doszlismy do wniosku, ze u nas jakies inne czarne pasy w taekwondo daja ;)

Pozdrowka - Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
U nas w JJ to dopiero po 18 latach i z ukończoną conajmniej szkołą średnią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10877
Z ukończoną szkołą średnią? A co ma szkoła średnia do tego? Czy człowiek z wykształceniem np. zasadniczym nie może mieć stopnia mistrzowskiego jeżeli na niego zasłużył?
Pierwsze słysze o takim wymogu (ale nie twierdze ze to niemozliwe). Wydaje mi sie to bardzo niesprawiedliwe.

boro66

boro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Ej marchewa ty godzisz na Goshin-Ryu bo u nas nie ma czegos takiego ze musi mieć szkołe średnią ukonczoną zobacz sobie poprotu w wymogach na 1 Dan są na stronei federacji .


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]Członek MAFII SFDCzłonek MAFII SFDCzłonek MAFII SFD[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

MAY THE FORCE BE WITH YOU !!!

human at sight,monster at heart

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silny cios - jak wyrobic?

Następny temat

Pochwale się :)

WHEY premium