SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje chetnych do ...

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Panowie i Panie

Poszukuje chetnych na wspolny zakup ksiazki napisanej przez Lyle McDonald pod tytulem 'The Ketogenic Diet' w formie PDF (nie ma potrzeby placenia za przesylke, a ta ze Stanow nie jest tania) Cena to okolo $30 wiec przy kilku chetnych osobach bedzie to niewiele pieniedzy

Jesli ktos ma na oku inne wartosciowe pozycje prosze rowniez o kontakt, moze tez bede zainteresowany


Fakty, nie mity
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
dzięki Szrir poczytam


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ketogeniczna dieta ? A cóż to takiego ?

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dieta o niskiej (bardzo ) zawartosci weglowodanow (okolo 20g dziennie) ogolnie biorac

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu ja bardzo chetnie sie na ta ksiazke skusze ale musialbys moment(dluzszy...) poczekac bo jestem splukany Albo mozesz kupic a pozniej sie rozliczymy. Wybor nalezy do Ciebie))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tajfun:dieta ketogeniczna to takie cos na ktorym rosne za***iscie szybko i rownoczesnie chudne!!!! Tak tak to nie mit. Jestem na niej od 3 tygodni, z pasa zlecialo mi 2 cm a waga poszla w gore okolo 3kg.
Jakby to Biniu powiedzial: Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Poczekamy jeszcze jaki bedzie odzew

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm , no ja właśnie staram sie teraz odchudzić ale nie chce za bardzo stracić tej masy mięśniowej której troszke tam mam pod tymi fałdami tłuszczu . Może to byłoby dobre .

Ale jeśli ta książka jest po angielsku to pewnie cieżko bedzie ją dokładnie zrozumieć bo na pewno będzie tam sporo fachowych terminów których nawet w słownikach nie można znaleźć

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ksiazka jest pisana przez praktyka, nie teoretyka, ale trudno wykluczyc taka ewntualnosc (dlatego poszukuje osob, ktorym znajomosc angielskiego umozliwi w pelni korzystanie z tej pozycji)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1820
a nie ma takiej ksiazki w Polsce?


olexy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
O ile mi wiadomo, brak na ten temat (jak i zreszta wielu innych) publikacji w jezyku polskim. Wydawictwa kulturystyczne sa rowniez nastawione tylko na pracujacych przy wspolpracy niedozwolonej chemii, (otwarcuie lub w sposob ukryty), a ich poziom pozostawia wiele do zyczenia

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1820
po przeczytaniu tego artukulu napisalem do ciotki w stanach, no i ma mi przyslac te ksiazke. Mozecie mi powiedziec co w niej jest mniej wiecej?

olexy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TANIE ODŻYWKI

Następny temat

ATLAS YORKA 3301 TANIO

WHEY premium