SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Post i długie życie (TV)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
właśnie widziałem zapowiedz programu pod tytułem: "POST I DŁUGIE ŻYCIE" pierwszy odcinek w niedziele 28 lipca na bbc knowledge


class="link" target="_blank">youtube


Zmieniony przez - bossM w dniu 2013-07-20 22:19:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
no z filmu promocyjnego jasno wynika o czym będzie mowa :) ja już szybuje pepsi light i wafle ryżowe i czekam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
hej,
wczoraj widzialam ten odcinek. bardzo mnie zainteresowal niestety nie zapamietalam jak ten sposob odzywania sie nazywa, czy pamietacie?
oczywiscie cala podekscytowana od dzisiaj zaczelam ja stosowac, dzisiaj dzien postu.
Pozdrawiam

Adrianna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Jeżeli chodzi o tą ostatnią (2) to ADMF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Mówimy tutaj o diecie 5:2 ... Mam jego książkę, a teraz wlasnie obejrzalam odcinek "post i długie zycie". Zgadzam sie z wszystkim co tu powiedziano - jestem na tej diecie/poście od 2 miesięcy i udało mi die schudnąć 7kg! Czuje sie fantastycznie, mam wrażenie ze mogła bym przenosić góry!!! Polecam każdemu - warto - nie jest trudno - a jakie sa efekty!!! 2 dni jesz 500 kalorii a 5 dni jesz co chcesz - i to prawda!! Zachęcam i polecam .... Ja już wciagnelam w to moja rodzine i znajomych i każdy jest zadowolony!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Dieta 5 : 2, to tylko jedna z metod Intermittent fasting. Akurat w tym filmie nie ma o niej mowy. Jest natomiast mowa o ADMF, gdzie dni postu (tylko jeden posiłek około 25% zapotrzebowania) występują co drugi dzień, także jest to trochę inne rozwiązanie niż dieta 5 : 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Jak widzicie jej zastosowanie (ADMF) dla otyłej osoby po 50 roku życia? Zastanawiam się czy to nie było by dobre wyjście (oczywiście jeżeli zdrowie pozwoli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie sądzę, aby były jakiekolwiek przeciwwskazania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Przyznam się, że już od wczoraj zaczęliśmy (członek rodziny, kobieta). Próbowaliśmy już diety zbilansowanej, ale prowadzenie dokładnego dziennika żywieniowego w tym wypadku było bardzo problematyczne. Dam znać jakie efekty przyniesie ta próba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Trening przy IF.

Wiecej