SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Postępy

Wysłana -
Siema proszę wziasc tematy na poważnie ćwicze na siłowni 3 MSC i czy efekty przez ten czas się powinny pojawić czy jeszcze za wcześnie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Coś powinno być widać czy to w trakcie robienia masy lub redukcji. Ale pamiętaj to nie sport gdzie w chwila moment się robi sylwetkę
Wysłana -
Wiem dzięki za odpowiedź
Wysłana -
3 miesiace to czas, gdzie faktycznie juz powinnismy ocenic jakes postepy

o ile chodiz o redukcje, to przez 12 tygodni mozna juz zrobic calkiem niezla forma pod warunkiem, ze masy miensiowej mamy nieco na sobie

jednak w przypadku budowania masy miensiowej, przyrosty sa duzo wolniejsze i tutaj pomimo wskazac na wadze, ze np mamy +3-4kg w sylwetce moze byc tego nie widac
Wysłana -
ChceMiećSiłe
Siema proszę wziasc tematy na poważnie ćwicze na siłowni 3 MSC i czy efekty przez ten czas się powinny pojawić czy jeszcze za wcześnie?

Bez względu na cel po 3 miesiącach już powinny być widoczne jakieś efekty, jeśli ich nie ma zupełnie to coś leży trening, dieta lub regeneracja, albo wszystkie po trochu.
Wysłana -
Jednakże nie każdy potrafi dostrzec te efekty. Powinniśmy patrzeć zarówno w lustro jak i na obwody i wyniki siłowe.
Wysłana -
Trenuję od września 2017. W tym czasie miałem dwie przerwy, jedna około miesiąca już w listopadzie a druga półtora miesiąca od połowy stycznia. Ogólnie wychodzi ponad pół roku ćwiczeń, w tym czasie przybrałem 10,5 kg masy. Prowadziłem tylko pomiar bicepsa, przybyło 3,5 cm. Brzuch nie zalał się tłuszczem więc chyba nie jest źle. Nie prowadzę jakiejś rygorystycznej diety jednak staram się jeść 5 posiłków dziennie bazujących na kaszy, ryżu, kurczaku, płatkach owsianych , orzechach, owocach, warzywach, tworogu i wielu innych rzeczach.
Wysłana -
Jak zrobiłeś w 6 miesięcy jakieś 11kg masy to na prawdę kozacki wynik. Mógł bf nieco wzrosnąć bo to raczej nie są same mięśnie.
Wysłana -
Pewnie bf lekko wzrosło, nie da się tego całkowicie wykluczyć ale efekty są zadowalające. Rano 10km rowerkiem do pracy i 10 km powrotu do tego jeżeli jest dobra pogoda to codziennie ponad godzina spaceru z rodzinką. Więc myślę, że nie jest źle przy takiej aktywności.
Wysłana -
Oszukany
Pewnie bf lekko wzrosło, nie da się tego całkowicie wykluczyć ale efekty są zadowalające. Rano 10km rowerkiem do pracy i 10 km powrotu do tego jeżeli jest dobra pogoda to codziennie ponad godzina spaceru z rodzinką. Więc myślę, że nie jest źle przy takiej aktywności.

To na prawdę doskonały wynik jak na aktywność i ogólnie biorąc okres w czasie w jakim się udało to zbudować.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź