SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pospinane biodra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Mam problem mianowicie taki ze nie moge mocno odwiezc nog od siebie. Cwicze dyscypline w ktorej rozciagniecie jest wazne . Wg mnie mam slabo porazciagane przywodzace ale ja sie srednio znam jakie miesnie oraz cwiczenia pomaga mi z czasem zwiekszyc zakres jezeli chodzi o odwiedzenie nog. Pytanie szczegolnie do osob powiazanych z fizjoterapia. Jezeli temat w zlym dziale prosze o przeniesienie

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia potrzeb i tak jak duży jest problem i to będzie miało wpływ zarówno na ilość jak i czas w klasycznym rolluje ok. 30-40 sekund daną grupę np. kulszowo - goleniowe jak się na którejś trzeba skupić to w kilku seriach i czas podobny albo do uczucia rozluźnienia tkankowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Temat jak najbardziej w odpowiednim dziale. Odnośnie Twojego pytania to głownie odpowiadają za to przykurczone przywodziciele a żeby być bardziej precyzyjnym zaburzenie w całej sekwencji mięśniowo-powięziowej. Rozciągasz się , rolujesz po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Od niedawna tak takto sie tylko rozciagalem ale ze srednim skutkiem

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Generalnie od roku sie rozciagam a postep jest niewielki

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakie ćwiczenia rozciągające robisz ? Być może problem jest bardziej złożony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Zalezy proboje roznych rzeczy jednak najczesciej jest to schodzenie do szpagatu , siad rozkroczny , motylek . Kiedy robie te cwiczenia strasznie sie męcze do tego nie moge przy prostych plecach pochylic sie do przodu (nie doslownie ale bardzo slabo udaje mi sue pochylic)


Zmieniony przez - 745906 w dniu 2017-08-02 18:15:45

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli prawdopodobnie jest właśnie trochę bardzo skomplikowany temat skoro jest mała mobilność w odc. lędźwiowym choćby w wyniku m.biodrowo-lędźwiowego rozważyłbym wizytę u specjalisty , fajnie się same przywodziciele rozciąga w postaci V-ki na ścianie gdzie grawitacja robi robotę za Ciebie i będziesz mógł dłużej wytrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Jezeli to pomoze to dodam ze najmocniejszy bol przy robieniu motylka czuje przy samej pachwinie

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przy przyczepie początkowym całej grupy przywodzicieli ale to do dalszej diagnostyki podczas badania fizykalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
A moze za malo sie rozciagam ile razy w tygodniu sie powinno? Oraz jak czesto I dlugo sie rolowac

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po każdy treningu siłowym jedno i drugie , rolowanie masz na myśli ogólnie całość czy pojedynczy mięsień / grupę ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu

Wiecej