SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posilek z najwieksza iloscia bialka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Tomek Wexford
, bo pdczas dnia jem 1kg wolowiny


Kto bogatemu zabroni:) Moze swojego kucharza zapytaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
szaunima
Doping rozpisany a wiedza o diecie na poziomie przedszkola


Stary widzialem twoje fotki na twoim blogu I twoje osiagi. Nie osmieszaj sie I wogole sie lepiej nie wypowiadaj, bo ja wygladalem lepiej I mialem lepsze osiagi 10lat temu jak cwiczylem w piwnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
abdulkanarek
Tomek Wexford
, bo pdczas dnia jem 1kg wolowiny


Kto bogatemu zabroni:) Moze swojego kucharza zapytaj :)



To jakis zart. Zazdroscisz mi tego czy masz jakis problem. Gotuje mi kobieta, a od kiedy to trzeba byc bogatym zeby jesc kg wolowiny dziennie? Kretynski komentarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Buuuu...tlum fanow ma forum gwarantowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71997
Gdybyś był taki extra to nie byłoby tak durnego tematu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Nie dosc, ze brakuje Ci poczucia humoru, wiedzy na temat powiedzen to jeszcze kultury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Typowy kark z siłowni później się wszyscy dziwią że ludzie chodzący na siłownie maja opinie bez mózgów skoro dorosły człowiek zachowuje się tak jak by go wyrwali wprost z bramy na warszawskich szmulkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Po co aż taka ilość białka? Nawet na masie maxem jest 2.5g/kg masy ciała. Wyższa dawka i tak nic nie da. A takie ilości dostarczysz bez problemu i nie zbrzydną Ci szybko tak te produkty. Nie wiem czy jesz czysto tylko czy jak ale dobrym sposobem na nabicie białka jeśli tak Ci zależy są napoje proteinowe, te z biedronki (FASTEN) Buteleczka 250ml dostarcza 25g białka, a wchodzi jak woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16846
Przeliczajac na wage to ryby wciągniesz na raz dwa razy tyle co innego miecha, a jak nie możesz patrzeć na standard marketowy to przeskocz na dziczyzne(osobiście polecam)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muffinki z 3 składników ?

Następny temat

Kruche ciasto do tarty

WHEY premium