SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Posilek po wieczornym treningu

Wysłana -
Witam.
Jestem obecnie na rekompozycji (staz 7 miesiecy) i mam sprzeczne informacje odnosnie posilku potreningowego. Trening 3 razy w tygodniu w godzinach 19:30-21:00. Jedni mowia, zeby po treningu zjesc od razu wegle np. owoc lub wafle ryzowe z mala iloscia dzemu, potem WPC i dopiero kolacje juz bez wegli, a inni zeby przy tak poznym treningu zjesc po prostu kolacje z weglami np. ryz + kura i to wystarczy. W pierwszym przypadku pochlaniam na noc ponad 700kcal (oczywiscie wszystko sie miesci zapotrzebowaniu kcal i makro), a za poltorej godziny klade sie juz spac. Ale czy to aby nie za duzo na noc. Zaznaczam, ze nie mam zadnych dolegliwosci zoladkowych ani problemow z zasypianiem, wiec jesli chodzi o komfort to mi wszystko jedno. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Do godziny po treningu zbilansowany posiłek.
Wysłana -
Jeżeli nie odczuwasz niekorzystnych objawów jedzenia przed snem to nie widzę problemu . Sam często tak robię

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-04-10 21:54:39
Wysłana -
Zjedz zbilansowany posiłek w domu który będzie dostarczał wszystkich niezbędnych składników odżywczych - problem rozwiązany.
Wysłana -
Dzieki za odpowiedzi.
Wysłana -
W takim razie WPC na kolacje narazie odstawiam, tylko posilek. Pozdrawiam
Wysłana -
Może być.
Wysłana -
Jak najbardziej pełnowartościowy posiłek. Samo wpc to niestety zbyt mało na okres po treningu. Ostatni posiłek nic tutaj nie zmienia.
Wysłana -
Tym oto sposobem ludzie sami sobie utrudniają życie, wymyślając setki dziwnych teorii, kiedy tak naprawdę najlepiej działają proste i sprawdzone sposoby :). Porządny posiłek jak najbardziej :)
Wysłana -
Bez względu na godzinę warto spożyć pełnowartościowy posiłek.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź