SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki wysokokaloryczne jakie najlepsze ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Mam pytanie nie będzie ono w stylu "proszę ułożyć mi dietę" bo z tym poradzę sobie sam w zupełności, dokładniej chodzi mi o pewien rodzaj posiłków takich które nie zapychają bardzo a są w miarę odżywcze. Jako że jestem osobą szczupłą napełniam żołądek dość szybko i potem nie chce mi się już jeść więc chcę jakoś poukładać sobie to w taki sposób żeby dostarczyć dużą ilość kalorii organizmowi. Zbieram się na ostro do diety na masę czyli 5 - 6 posiłków i moje pytanie brzmi co byście polecili , konkretnie za dania , posiłki które dostarczają dużo kalorii a nie sycą bardzo. Na tym forum wyczytałem o orzeszkach ziemnych chyba że to właśnie przykład takiego posiłku 100g zawiera ponad 600 kcal ale też trochę tłuszczu, czy możecie doradzić coś w tym kierunku ?

ciekawy artykuł jest pod tym linkiem https://www.sfd.pl/temat215071/ i na nim się opieram muszę dostarczyć organizmowi około 4500 kcal dziennie i wiem że dam radę bo już kiedyś byłem 2 razy na takiej miesięcznej diecie. Ale teraz studiuje zaocznie czyli cała sobota i niedziele od rana do nocy w szkole gdzie przerwy są krótkie lub przez 5 godzin nie ma żadnej i co w takiej sytuacji ? nie ma szans żeby wyrobić taką ilość kalorii czy to będzie dobre kiedy przez 5 dni będę jadł taką ilość a na weekend nie wiadomo czy w 2000 kcal sie wyrobię ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
najpierw to ty uluz diete a potem wlep ja tutaj a co do tych posilkow to przed jedzeniem okolo 10 minut cytryna + ocet jablkowy by qazar poszukaj o tym

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
coś co ma sporo kcal a nie syci i jest dobre na masę...

kieliszek oliwy z oliwek lub oleju lnianego.

na weekendy bym kupił jakiegoś gainera w Twoim przypadku.
nie jest to duży wydatek, a jak dla Ciebie będzie dobrym rozwiązaniem.

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-11-14 23:58:55

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3463
Hmm... O co chodzi z tą cytryną i kwasem jabłkowym? Szukałem w wyszukiwarce ale nic nie znalazłem.
Byłbym dźwięczny za linka do tego.

<zieci wesoło wybiegły ze szkoły...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dla 50-cio latkow ?

Następny temat

Jakie ilości produktów spożywczych?

WHEY premium